Jednorázový rašelinový zábal

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Jednorázové rašelinové zábaly sú veľmi často využívaným a obľúbeným druhom liečby v rámci lokálnej termoterapie. Táto terapia využíva rašelinové zábaly predovšetkým vďaka liečivému účinku ich prírodného zdroja. Hlavnou výhodou jednorázového zábalu je pomalšie a tým tiež postupnejšie uvoľňovanie tepla z rašelinových zábalov. Jednorazový rašelinový zábal je vhodné aplikovať po vyšetrení a vyhodnotení zdravotného stavu s Vaším lekárom. Jednorazové rašelinové zábaly majú väčšinou teplotu približne 44°C a spôsobujú svojim pacientom okamžitú úľavu od bolesti a rapídne zlepšujú pohyblivosť.

Účinky rašelinových zábalov

Rašelinový zábal je jedna z najpopulárnejších tepelných terapií vôbec. Pri tejto procedúre možno dosiahnuť maximálnu relaxáciu, uvoľnenie a detoxikáciu tela. Jednorázový rašelinový zábal má blahodarné účinky na pokožku a na svaly, rašelina totiž obsahuje veľké množstvo minerálnych a organických látok, ktoré sa do tela dostávajú prostredníctvom tepla.

Jednorázový rašelinový zábal na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné jednorázové rašelinové zábaly. Rašelinové zábaly používajú špičkoví terapeuti z kúpeľných prevádzok. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom jednorazového rašelinového zábalu poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia