Požičovňa Členková motodlaha SP3

382_hlezenni-motodlaha

Motodlaha Artromot SP3 pre plynulý pasívny pohyb horného a dolného členkového kĺbu. Je vhodná pre CPM terapiu.

Ovláda sa diaľkovým ovládačom s čipovou kartou, kam sa ukladajú individuálne liečebné dáta z rehabilitácie pacienta, ktorá sa následne môže preniesť do počítača. Jednoduché ovládanie, displeja s obrázkami a jednoduchá prestavba pre pravostrannú a ľavostrannú rehabilitáciu umožňujú čo najefektívnejšiu liečbu, maximálnu ergonómiu a anatomicky správny pohyb končatín.

Topánka a opierka lýtka sú z umývateľného materiálu, čo je dobré na rýchlu údržbu. Rehabilitácia členkového kĺbu môže prebiehať v sede alebo v ľahu.

Motodlaha Artromot SP3 ponúka tieto špeciálne programy: zahrievací program (postupné zvyšovanie rozsahu pohybu), oscilácia (opakovanie medzných 10 ° viackrát), natiahnutie (pozvoľné navýšenie rozsahu pohybu o 5 °), spätný chod ako bezpečnostný prvok, regulácia rýchlosti (plynule od 20 ° do 200 ° / min.), regulácia času cvičenia (doba trvania terapie od 1 - 300 min.), možnosť pauzy v krajných polohách (0 sekúnd - 59 minút) a asynchrónny chod motorov (možno vypnúť jeden z motorov pre izolovaný pohyb). Motodlaha umožňuje rozsah pohybu plantárna / dorzálna flexia 50 ° - 0 ° - 40 ° a inverzia / everzia 40 ° - 0 ° - 20 °. Rozmery motodlahy sú 78,0 x 42,5 x 49,5 x 21,5 cm a hmotnosť 11 kg.

Členková motodlaha SP3 je vhodná pre artrotomie a artroskopie, artrolýzy, stabilné osteosyntézy, pri zásahoch na mäkkých tkanivách blízko kĺbu, po rekonštruktívnych zásahoch na kostiach, chrupavkách, šľachách alebo väzivách a operatívne zabezpečené fraktúry či pseudoartrózy.

Cena požičanie na deň je 11,76 €

Chcete si Členkovú motodlahu SP3 kúpiť?

 

Pre zapožičanie nás kontaktujte na nižšie uvedených kontaktoch.

Jiří Brátka - Tel: +420 602 112 602, E-mail: bratka@rehasport.cz 

Jan Kalista - Tel: +420 775 096 009, E-mail: jan@rehasport.cz  

  • Home
  • Design Shoptetak.cz