Požičovňa Lakťová motodlaha E2

460_loketni-motodlaha

Lakťová motodlaha Artromot E2 je vhodná pre CPM terapiu. Má diaľkové ovládanie s čipovou kartou, kam sa zaznamenávajú individuálne údaje o rehabilitácii pacienta, vďaka čomu sa dá monitorovať celý priebeh rehabilitácie. Všetky informácie sa potom dajú preniesť do počítača.

Displej je jednoduchý s obrázkami. Transport, údržba a manipulácia s motodlahou sú veľmi jednoduché aj prestavba z pravostrannej na ľavostrannú rehabilitáciu (rýchla a jednoduchá patentová prestavba).

Rozmery sú 58 x 57,5 ​​x 87,5 cm a hmotnosť 25 kg. Plne synchronizované motory umožňujú správny anatomický pohyb so všetkými individuálnymi liečebnými parametrami. Aby ergonometria tela bola čo najoptimálnejšia je nastaviteľná poloha sedu a vhodné uloženie zdravej končatiny.

Medzi špeciálne programy lakťovej motodlahy patrí zahrievací program (postupné zvyšovanie rýchlosti), oscilácia (opakovanie medzných 10 ° viackrát), spätný chod ako bezpečnostný prvok, natiahnutie (navýšenie max. rozsahu o 5 °), regulácia rýchlosti (od 20 ° do 200 ° / min.), nastaviteľná doba terapie (čas trvania od 1 do 300 minút), možnosť pauzy (v krajných polohách od 0 sekúnd do 59 minút) a asynchrónny chod motorov (možno vypnúť jeden motor a mať tak izolovaný pohyb). Rozsah pohybu je extenzia / flexia -5 ° - 0 ° - 140 ° a pronácia / supinácia 90 ° - 0 ° - 90 °.

Lakťovú motodlahu Artromot E2 je vhodné použiť pri poraneniach, po operáciách alebo ochoreniach lakťa. Ďalej je vhodná pri distorzii a pomliaždení lakťa, artrotomii, artroskopii (so synovektómiou), artrolýze, operatívnej svalovej protéze, mobilizácii kĺbu v narkóze, pri pseudoartrózách, artroplastike, korekčnej osteomii a mnohé ďalšie.

Cena za požičanie na deň je 11,76 €

Chcete si Lakťovú motodlahu E2 kúpiť?

 

Pre zapožičanie nás kontaktujte na nižšie uvedených kontaktoch.

Jiří Brátka - Tel: +420 602 112 602, E-mail: bratka@rehasport.cz 

Jan Kalista - Tel: +420 775 096 009, E-mail: jan@rehasport.cz  

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia