Požičovňa Ramenná motodlaha S3

1822_motodlaha-s3

Ramenná motodlaha S3 Komfort je vhodná pre CPM terapiu, kde je v diaľkovom ovládaní vložená čipová karta pacienta. Jednoduché individuálne nastavenie všetkých parametrov pre správny anatomický pohyb. Plne synchronizované motory, jednoduché ovládanie, displej s obrázkami a jednoduchá prestavba pre pravostrannú a ľavostrannú rehabilitáciu umožňujú čo najefektívnejšiu liečbu.

Ramenná motodlaha S3 Komfort dokáže monitorovať priebeh rehabilitácie (individuálne liečebné dáta sa ukladajú na čipovú kartu) a dáta možno potom z čipovej karty preniesť do počítača.

Údržba, transport a manipulácia s motodlahou sú jednoduché. Rozmery sú 58 x 57,5 ​​x 87,5 cm a hmotnosť 25 kg. Pre správnu ergonómiu tela je nastaviteľná hlavová a chrbtová opierka a optimálne uloženie zdravej končatiny.

Medzi špeciálne programy, ktoré ramenná motodlaha ponúka patrí postupné zvyšovanie rozsahu pohybu (tzv. zahrievací program), oscilácie (opakovanie medzných 10 ° viackrát), natiahnutie (pozvoľné navýšenie rozsahu pohybu o 5 °), spätný chod ako bezpečnostný prvok, regulácia rýchlosti (plynule od 20 ° do 200 ° / min.), regulácia času cvičenia (doba trvania terapie od 1 - 300 min.), možnosť pauzy v krajných polohách (0 sekúnd - 59 minút) a asynchrónny chod motorov (možno vypnúť jeden z motorov pre izolovaný pohyb).

Motodlaha umožňuje rozsah pohybu u abdukcii / addukcii 30 ° - 175 °, pre vnútornú / vonkajšiu rotácia 90 ° - 0 ° - 90 °, elevácia (flexia) 30 ° - 175 ° a pre anteverziu / retroverziu - manuálne 0 ° - 120 °. Ramenná motodlaha S3 Komfort je vhodná pre rehabilitáciu po úrazoch, operáciách, ochorenie ramenného kĺbu alebo ďalej pri distorzii a kontúzii ramena, pri endoprotéze, intraartikulárne opatrenia, artroplastiky všetkých druhov, mobilizácia kĺbu pri narkóze a mnohé ďalšie.

Cena za požičanie na deň je 11,76 €

Chcete si Ramennú motodlahu S3 kúpiť?

 

Pre zapožičanie nás kontaktujte na nižšie uvedených kontaktoch.

Jiří Brátka - Tel: +420 602 112 602, E-mail: bratka@rehasport.cz 

Jan Kalista - Tel: +420 775 096 009, E-mail: jan@rehasport.cz

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia