Anatomické modely

Anatomické modely sú praktické pomôcky, bez ktorých sa nezaobíde skoro žiadna ordinácia lekára. Demonštráciou na konkrétnych anatomických modeloch môže lekár pacientovi krásne popísať a vysvetliť zdravotné ťažkosti, ktoré ho trápia. Anatomické modely slúžia ako výukový materiál pre študentov stredných škôl vo výučbe biológie, pre študentov zdravotníckych škôl a pre budúcich medikov na lekárskych fakultách.

Anatomické modely a ich využitie

Spomínané modely sú vyrábané z kvalitného, ​​vodeodolného materiálu a spravidla majú farbu slonoviny. V ponuke nájdete napríklad kostru človeka, model chrbtice, model ľudského trupu, modely kostí a kĺbov (ramenný kĺb, bedrový kĺb), modely životne dôležitých orgánov (srdce, mozog, pľúca), modely svalových skupín, ale aj figuríny pre nácvik základov prvej pomoci. Z nášho bohatého sortimentu si vyberú aj inštitúcie, ktoré sa zameriavajú na vzdelávanie a organizovanie kurzov v oblasti prvej pomoci.

späť

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie