Nepojazdné chodítka pre osoby so zníženou schopnosťou a stabilitou chôdze

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

44143
144143

Značky

Zobrazených položiek: 6

Nepojazdné chodítka slúžia ako veľmi spoľahlivá opora pre osoby so zníženou schopnosťou a stabilitou chôdze. Najbežnejšie sú klasické štvorbodové prenášacie chodítka vhodné pre pohyb vo vnútorných priestoroch. Tieto základné chodítka bohužiaľ neumožňujú plynulú chôdzu. Vďaka štyrom nohám opatrenými protišmykovými pogumovanými nadstavcami, sú považované za najspoľahlivejšie oproti ďalším typom. Pri použití je nutné chodítko preniesť pred seba a následne po prenesení celej váhy k nemu prikročiť, čo vyžaduje určitú fyzickú zdatnosť pacienta a možnosť plného zaťaženia oboch dolných končatín. Veľkou výhodou je výšková nastaviteľnosť a minimálnu hmotnosť. Sú k dispozícii pevné alebo skladacie chodítka, na prednej strane môžu byť opatrené kolieskami.

Prevádzkovateľ elektronického obchodu nespolupracuje so zdravotnými poisťovňami a preto sú všetky nepojazdné chodítka plne hradené zákazníkom.

Nepojazdné chodítka na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba nepojazdné chodítka od preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom nepojazdného chodítka poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania