24 položiek celkom

Cena

15123
115123

Značky

Zobrazených položiek: 24

Ortézy na koleno sú rehabilitačné pomôcky, ktoré sa používajú najmä po operácii kolena alebo po úrazoch kolenného kĺbu a väzivových úponov. Ortéza na koleno sa zvyčajne používa ako podpora ochabnutého svalstva a väzov, aby sa koleno lepšie hojilo. Ortézy na koleno sa veľmi často používajú aj pre zmiernenie bolesti alebo ako fixácia. Veľmi často sa používajú dlhodobo pri športe ako opora. Existujú rôzne druhy ortéz na koleno, napríklad v podobe návleku alebo pevnej ortézy na suchý zips. V našej ponuke nájdete iba špičkové ortézy na koleno od Mueller Sports Medicine.

Neviete si poradiť s výberom ortézy? Poradíme Vám.

Ortéza na koleno Mueller Hg80

Kĺbová ortéza na koleno Mueller Hg80 je vyrobená z materiálu HydraCinn™, ktorý urýchľuje odvod vlhkosti. Základný návlek ortézy na koleno je vyrobený z antimikrobiálnej textílie, ktorá je špeciálne priedušná a extrémne mäkká na dotyk. Ortéza na koleno Mueller Hg80 spoľahlivo a maximálne spevní nestabilné, slabé či zranené kolená. Stabilitu ortézy zaisťujú postranné trojkĺbové vodiace tyče. Vnútorné protisklzové pásy napomáhajú udržať ortézu na správnom mieste.

Ortéza na koleno Mueller PRO-LEVEL

Kolenná ortéza Mueller PRO-LEVEL je ortéza s najvyšším stupňom ochrany od Muellera. Rovnako ako u ortézy na koleno Mueller Hg 80 je tu maximálna stabilita zaistená postrannými trojkĺbovými vodiacimi tyčami, pričom Mueller PRO-LEVEL navyše ako jediná ortéza na koleno od Mueller Sports Medicine umožňuje mechanicky zaistiť obmedzenie maximálneho rozsahu v kolennom kĺbe.

Športové ortézy na koleno

Snáď každý kto niekedy športoval mal nejaký úraz kolenného kĺbu. Riešením môže byť ortéza na koleno alebo fyzioterapeut. Ak sa rozhodnete pre ortézu a chcete sa svojmu obľúbenému športu venovať aj naďalej, mali by ste si na koleno zaobstarať športovú ortézu. Tá Vám umožní športovať aj keď koleno nebude úplne v poriadku. Ortézu na koleno by ste mali používať po konzultácii s Vaším fyzioterapeutom alebo ortopédom. Najpredávanejšou ortézou na koleno vhodnou aj pre šport je Mueller Adjust-To-Fit, ktorá vyniká najmä ľahkým a priedušným materiálom. Medzi jej ďalšie prednosti patria nastaviteľné popruhy, ktoré sa prispôsobia každému užívateľovi. Mueller Adjust-To-Fit má antibakteriálny povrch odolný proti zápachu. Ortéza na koleno Adjust-To-Fit je vhodná na pravé i ľavé koleno.

Ortézy na koleno na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné ortézy na koleno od svetoznámeho výrobcu Mueller Sports Medicine. Ortézy na koleno Mueller používajú špičkoví športovci v rámci doliečovania svojich zranení. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj športových ortéz na koleno Mueller! Radi Vám s výberom ortézy na koleno poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania