Lepidlá na tejpy Mueller

Najpredávanejšie

1 položiek celkom

Cena

1617
11617

Značky

Zobrazených položiek: 1

Lepidlo na tejp je nenahraditeľnou pomôckou pre každého terapeuta, ktorý občas tejpuje potivé miesta, ako sú napríklad chodidlá. Lepidlá na tejp sa využívajú ako pri fixačným tejpovaní, tak pri kinesiotapingu. V ponuke nájdete lepidlá na tejpovacie pásky od americkej spoločnosti Mueller.

Lepidlá na tejp Mueller

V našom sortimente si môžete vybrať z kompletnej produktovej rady lepidiel na tejp od americkej spoločnosti Mueller Sports Medicine. Mueller vyrába Tuffner Pre-Tape a Quick Drying adherent. Obe tieto lepidlá na tejp sa predávajú v malom i veľkom balení. Malé balenie obsahuje 118 ml a veľké 295 ml lepidla.

Lepidlá na tejpy na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našom sortimente si môžete vybrať z kompletnej produktovej rady lepidiel na tejpy od americkej spoločnosti Mueller Sports Medicine. Lepidlo na tejpy Mueller používajú špičkoví športoví fyzioterapeuti. Rovnako tak je vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj lepidiel na tejpy Mueller. Radi Vám s výberom lepidla na tejpy poradíme v našej predajni alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania