Oxygenátory

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
Kyslíkový koncentrátor - DeVilbiss Compact 525
ZadarmoZadarmo
€1 136,99 / ks

Kyslíkový koncentrátor (oxygenátor) DeVilbiss Compact 525, ktorý umožní domácu oxygenoterapiu. Zlepšuje kvalitu dýchania a života v domácej starostlivosti.

Kód: D-0006
kyslikovy koncentrator igo prenosny
ZadarmoZadarmo
€3 919 / ks

Malý, ľahký a prenosný koncentrátor je užívateľsky prívetivý a schopný dodávať až 3l/min kyslíka s konštantným prietokom alebo 6l/min (ekvivalent) v režime PulseDose. Môže ísť...

Kód: D-0021

V tejto kategórii ponúkame oxygenátory značiek DeVilbiss a iGo. Jedná sa o prístroje vyrábajúce vzduch obohatený koncentrovaným kyslíkom. Využitie nachádzajú v kyslíkovej inhalačnej terapii (oxygenoterapii), ktorá je využívaná pri nedostatku kyslíka v krvi, zapríčineným stavom dychovej nedostatočnosti. Vplyvom kyslíkovej terapie dochádza k zlepšeniu obranyschopnosti voči infekciám alebo nádorovým ochoreniam. Nastáva taktiež zvýšenie rezerv telesnej i duševnej výkonnosti či oddialenie starnutia. Využitie je možné ako v domácom prostredí, tak v domovoch pre seniorov alebo napríklad v geriatrických oddeleniach.

Oxygenátory na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné oxygenátory od preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom oxygenátoru poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia