18 položiek celkom

Cena

1378
11378

Značky

Zobrazených položiek: 18

Ortézy na členok sa využívajú najmä na fixáciu a k doliečeniu poúrazových stavov v oblasti členkového kĺbu. Medzi najčastejšie úrazy patria distorzie členku. V prípade záujmu využitia ortézy pri športe v rámci opory (kĺbová hypermobilita, laxicita väzov, nedoliečené stavy po distorziách) je nutné kombinovať ortézu s aktívnym cvičením. V našom sortimente nájdete ortézy na členok od značky Mueller a to hneď v niekoľkých prevedeniach. 

Neviete si poradiť s výberom ortézy? Poradíme Vám.

Ortéza na členok - Mueller ATF®3 Ankle Brace

Ortéza na členok Mueller ATF®3 Ankle Brace je najpredávanejšou členkovou ortézou od Muellera. Členková ortéza Mueller má nastavovacie popruhy, ktoré podporujú šľachy v členku a tým zabraňujú možnému podvrtnutiu a nijako neobmedzujú v pohybe. Ortéza na členok Ankle Brace neobsahuje latex. Je univerzálna a vojde sa do každej topánky. Prispôsobenie každému členku garantuje šnurovanie.

Ortézy na členok na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné ortézy na členok od svetoznámeho výrobcu Mueller Sports Medicine. Ortézy na členok Mueller používajú špičkoví športovci v rámci doliečovania svojich zranení. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj športových ortéz na členok Mueller! Radi Vám s výberom ortézy na členok poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania