Ortézy na členok

Najpredávanejšie

22 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Ortézy na členok sa využívajú najmä na fixáciu a k doliečeniu poúrazových stavov v oblasti členkového kĺbu. Medzi najčastejšie úrazy patria distorzie členku. V prípade záujmu využitia ortézy pri športe v rámci opory (kĺbová hypermobilita, laxicita väzov, nedoliečené stavy po distorziách) je nutné kombinovať ortézu s aktívnym cvičením. V našom sortimente nájdete ortézy na členok od značky Mueller a to hneď v niekoľkých prevedeniach. Všetky ponúkané ortézy na členok si po objednaní môžete osobne vyskúšať na jednej z našich predajní.

Ortéza na členok - Mueller ATF®2 Ankle Brace

Ortéza na členok Mueller ATF®2 Ankle Brace je najpredávanejšou členkovou ortézou od Muellera. Členková ortéza Mueller má nastavovacie popruhy, ktoré podporujú šľachy v členku a tým zabraňujú možnému podvrtnutiu a nijako neobmedzujú v pohybe. Ortéza na členok Ankle Brace neobsahuje latex. Je univerzálna a vojde sa do každej topánky. Prispôsobenie každému členku garantuje šnurovanie.

Ortézy na členok na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné ortézy na členok od svetoznámeho výrobcu Mueller Sports Medicine. Ortézy na členok Mueller používajú špičkoví športovci v rámci doliečovania svojich zranení. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj športových ortéz na členok Mueller! Radi Vám s výberom ortézy na členok poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia