Posilňovacie gumy Thera-Band 2,5 m

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Thera-Band posilovací guma 2,5 m s obalem, červená, středně silná
€12,51 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka poskytuje jednoduché riešenie pre rehabilitáciu a silový tréning, dĺžka 2,5 m, šírka 12,7 cm, praktický obal, červená, stredne silná.

Kód: 12193
Thera-Band posilovací guma 2,5 m s obalem, modrá, extra silná
€12,51 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka poskytuje jednoduché riešenie pre rehabilitáciu a silový tréning, dĺžka 2,5 m, šírka 12,7 cm, praktický obal, modrá, extra silná.

Kód: 12195
Thera-Band posilovací guma 2,5 m s obalem, zelená, silná
€12,51 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka poskytuje jednoduché riešenie pre rehabilitáciu a silový tréning, dĺžka 2,5 m, šírka 12,7 cm, praktický obal, zelená, silná.

Kód: 12194
Thera-Band posilovací guma 2,5 m s obalem, žlutá, slabá
€12,51 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka poskytuje jednoduché riešenie pre rehabilitáciu a silový tréning, dĺžka 2,5 m, šírka 12,7 cm, praktický obal, žltá, slabá.

Kód: 12192

Posilňovacie gumy Thera-Band 2,5 metra sa predávajú v 4 stupňoch odporu. Ide o viacúčelovú cvičebnú a rehabilitačnú pomôcku. Posilňovacie gumy Thera-Band sa používajú na posilňovanie oslabených svalov, k natiahnutiu skrátených svalov a k zvyšovaniu kĺbového rozsahu. Toto balenie sa predáva s praktickým cestovným obalom.

Využitie posilňovacích gúm Thera-Band

Cvičebná pomôcka od Thera-Band zlepšuje rovnováhu, držanie tela, posilňuje ďalšie svalové partie, zmierňuje tlak na kĺby a celkovo znižuje možnosť zranenia. Thera-Band cvičebné gumy zjednodušujú tréning oslabených a ochabnutých svalov. Cvičebné gumy sa dajú dobre využiť v domácom cvičení a zabraňujú jednostranným pohybom. Thera-Band predstavuje systém progresívneho tréningu, ktorý spočíva v plynulom postupe od najľahšieho stupňa odporu až po ten najťažší.

Posilňovacie gumy na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné posilňovacie gumy Thera-Band. Posilňovacie gumy Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom posilňovacích gúm poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz