Basketbal

Najpredávanejšie

25 položiek celkom
SKLZ Acceleration Trainer, akcelerační tréninkový set
€71,33 / ks

Akceleračný tréningový set SKLZ Acceleration Trainer pre rýchlostné cvičenia, dodávané vrátane obalu, rýchloupínacia rukoväť.

Kód: PERF-ACCTR-001
SKLZ Agility Cones, tréningové kužele set 20
€25,45 / ks

Tréningové kužele SKLZ Agility Cones sú dobrým pomocníkom pre tréning zrýchlenia a zmeny smeru, sú vhodné pre všetky športy, 20 kužeľov v štyroch farbách.

Kód: SAQ-HSC01-02
SKLZ Agility Trainer Pro, variabilný koordinačný rebrík set 10
ZADARMOZADARMO
€122,31 / ks

Variabilný koordinačný rebrík pomáha k lepšej koordinácii a rýchlosti, odolná konštrukcia, súprava 10 kusov s rukoväťou.

Kód: PERF-AGTR-001
SKLZ Court Vision, tréningové okuliare na dribbling
€12,20 / ks

Tréningové okuliare SKLZ Court Vision zlepšujú reakčnú dobu proti obrancom, nastaviteľný elastický pás.

Kód: BLND-100-06
SKLZ D-Man, tréningová figurína obrancu
ZADARMOZADARMO
€81,53 / ks

Nastaviteľná figurína obrancu SKLZ D-Man pre efektívny tréning streľby, driblingu a prihrávania, nastaviteľná výška 1,9 až 2,5 m, podstavec.

Kód: DMBK-000-02
SKLZ Dribble Stick, dribblingový trenažér
ZADARMOZADARMO
€101,92 / ks

Driblingový trenažér SKLZ Dribble Stick zlepšuje držanie tela, rýchlosť a obratnosť, dobrá pomôcka pre trénerov na všetkých úrovniach.

Kód: DRBSTX-000
SKLZ Elevation Ladder, prekážkový koordinačný rebrík
€50,94 / ks

SKLZ Elevation Ladder kombinuje prekážky a koordinačný rebrík, je ideálny pre tréning koordinácie a pohyblivosti, praktické puzdro pre rýchlu a jednoduchú prepravu.

Kód: APD-ELAD-02
SKLZ Heavy Weight Control Basketball, basketbalová lopta ťažká
€50,94 / ks

SKLZ Heavy Weight Control Basketball posilňuje prsty zápästia a predlaktia. Vhodný k intenzívnemu tréningu, je možné používať v hale i vonku.

Kód: HVY-CT-BBALL
SKLZ Kick Out, vracač basketbalových lôpt
€56,04 / ks

SKLZ Kick Out okamžite vracia basketbalové lopty počas tréningu. To umožňuje nerušený tréning bez neustáleho zbierania lôpt, rýchla a jednoduchá montáž.

Kód: SHAR-001
SKLZ MagnaCoach Basketball, trénerská basketbalová tabuľa
€25,45 / ks

Dvojstranná magnetická trénerská doska pre prehľad o tímovej zostave a záznam štatistík, rozmery dosiek sú 21,25 cm x 32,5 cm, 24 magnetov.

Kód: MAG02-COA-04
SKLZ Mini Cones, malé kužele set 20
€18,31 / ks

Sada tréningových kužeľov SKLZ Mini Cones so štvorcovou základňou pre futbalový tréning, set po dvadsiatich kusoch, dve farby - žltá a červená.

Kód: SC-AMC999-020-01
SKLZ Pro Mini Hoop Micro, mini basketbalový kôš micro
€34,86 / ks

SKLZ Pro Mini Hoop Micro možno vďaka malým rozmerom používať doma alebo v kancelárii. Ľahko zostaviteľná doska.

Kód: SPMH-MIC-001
SKLZ Pro Mini Hoop Midnight, mini basketbalový kôš
€61,14 / ks

SKLZ Pro Mini Hoop Midnight je basketbalový kôš, ktorý svieti v tme a umožňuje používanie aj v noci. Vhodný pre všetky typy dverí.

Kód: HP14-MDNT-000
SKLZ Pro Mini Hoop System, basketbalový kôš so stojanom
Novinka
€196,09 / ks

Basketbalový kôš SKLZ Pro Mini Hoop System je určený pre vonkajšie i vnútorné použitie. Možno ho ľahko nastaviť od výšky 1,1 do 2,13 metra. Má stabilnú základňu, ktorá sa dá...

Kód: 0433
SKLZ Pro Mini Hoop XL, mini basketbalový kôš XL
€61,14 / ks

SKLZ Pro Mini Hoop XL možno vďaka malým rozmerom používať doma alebo v kancelárii. Ľahko zostaviteľná doska, ideálny pre domácnosti, kancelárie alebo študentské internáty.

Kód: HP01-000-02
SKLZ Pro Mini Hoop, mini basketbalový kôš
€39,18 / ks

Mini basketbalový kôš SKLZ Pre Mini Hoop je ideálny na domácu hru, polykarbonátová doska s rozmerom 45 x 30 cm, vrátane mini basketbalovej lopty s priemerom 13 cm.

Kód: HP04-000-02
SKLZ Pro Training 2" Agility Cones, tréningové kužele 5 cm set 20
€34,86 / ks

SKLZ Pro Training Agility Cones sú nevyhnutnou tréningovou pomôckou pre rozvoj obratnosti a rýchlosti, ich štvorcová základňa poskytuje väčšiu stabilitu, balenie obsahuje 20 ks.

Kód: TIAC-001
SKLZ Pro Training Agility Poles, slalomové tyče set 8
€71,33 / ks

Slalomové tyče SKLZ Pre Training Agility Poles predstavujú univerzálny tréningový prostriedok a môžu byť skombinované s kužeľmi SKLZ Pro Training Agility, sada obsahuje 8 tyčí.

Kód: TAPO-001
Hore
Ďalšie produkty

Správna basketbalová výbava ide ruka v ruke s intenzívnym tréningom, ktorý následne prináša excelentné výsledky ako na ihrisku tak aj mimo neho. Vďaka SKLZ už nie je problém nájsť si správne tréningové pomôcky. Táto spoločnosť je lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok, ako SKLZ Dribble Stick, čo je driblingový trenažér, ktorý zlepšuje držanie tela i rýchlosť. Ďalej sú tu tréningové kužele, strelecké značky, tréningové figuríny obrancov, korektory streleckého úchopu a ďalšie tréningové pomôcky z ktorých si určite vyberiete.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz