75 položiek celkom

Cena

0123
10123

Značky

Zobrazených položiek: 75
Rehabiq Bedrová opierka, polvalec Kód: RIQ-BDPUL
Mueller Blister Kit Kód: 200724
Hore
Ďalšie produkty

V kategórii ortopedické pomôcky nájdete kvalitné ortézy a bandáže Mueller na koleno, členok, lakeť alebo zápästie. Ďalej sú tu tiež bedrové pásy alebo ramenné podpory. Pre turistov a športovcov tu ponúkame kvalitné gélové vložky Sorbothane, ktoré ponúkajú vysoký stupeň ochrany proti otrasom počas športových aktivít. Nielen pre rehabilitáciu sú vhodné tiež korekčné pomôcky. Dôležité je napríklad zdravé sedenie pri práci v kancelárii. Pre tieto prípady tu máme podkladové vojne McKenzie vo viacerých variantoch. Pre posilnenie trupového svalstva ponúkame skosený sedacej klin.

K čomu slúži ortopedické pomôcky

Ortopedické pomôcky zlepšujú funkciu pohybového aparátu, kedy dôsledkom úrazu, choroby, vrodených vád alebo svalového a kĺbového preťaženia dochádza k jeho poškodeniu. Pri vážnych úrazoch, kedy dochádza k trvalému poškodeniu alebo amputácii končatiny, sú končatiny nahradené čiastočnými alebo úplnými protézami. Ortopedické pomôcky sú široko využívané aj v zdravotníckych zariadeniach, u pacientov po najrôznejších operáciach, u ktorých hrozia rôzne riziká. Medzi tieto riziká môžeme okrem iného zaradiť napríklad nestabilitu v oblasti bedrovej chrbtice pri sede alebo stoji (bedrové pásy) alebo trombembolické komplikácie spôsobené dlhším ležaním a nedostatkom pohybu (kompresné návleky, podkolienky, ponožky). Vhodné ortopedické pomôcky však vytvárajú pasívnu podporu, ktorú je nutné kompenzovať vhodným cvičením, ktoré doporučí kvalitný fyzioterapeut.

Druhy ortopedických pomôcok:

- bandáže

- ortézy (horných končatín, dolných končatín, trupu)

- protézy

- dlahy a goliere

- bedrové pásy

- korektory

- kompresné návleky, podkolienky, ponožky

Ortopedické pomôcky na RehabilitačnéPomôcky.sk

Na našom e-shope si môžete objednať z veľkého množstva ortopedických pomôcok. Ponúkame rad kvalitných ortéz a bandáží od americkej značky Mueller Sports Medicine, ktoré uspokoja každého kto hľadá vysoko kvalitné ortopedické pomôcky. Radi Vám s výberom ortézy alebo bandáže poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania