Knihy o tejpovaní

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

1112
11112

Značky

Zobrazených položiek: 2

V našej ponuke nájdete aj knihy o tejpovaní. Prvý z nich je bestseller autorskej dvojice Kobrová, Válka - "Terapeutické využití tejpování", ktorá nesmie chýbať v knižnici žiadneho terapeuta. Druhou knihou o tejpovaní je publikácia s názvom "Terapeutické využití tejpování v lymfologii", ktorá je od už spomínanej autorky Jitky Kobrovej, ktorá sa tentoraz špecificky zameriava na možnosť ovplyvnenia lymfatického a s ním úzko súvisiaceho kardiovaskulárneho systému pomocou lymfotapu.

Knihy o tejpovaní

Okrem školení Terapeutické využitie Temtex tapu sa venujeme aj publikačnej činnosti. Preto sme v roku 2012 v spolupráci s našimi lektormi (Kobrová, Válka) a nakladateľstvom Grada pripravili knihu o tejpovaní - Terapeutické využitie kinesio tapu. Je to prvá kniha o tejpovaní s komplexným spracovaním problematiky kinesiotapingu v Českej republike. Kniha je pretkaná klinickými diagnózami vrátane názorných fotografických ilustrácií. Kvalitu tejto publikácie iste podčiarkuje aj fakt, že so svojimi takmer 15 tisíc výtlačkami bola jednoznačne najpredávanejšou knihou o tejpovaní u nás. V roku 2017 na túto knihu nadviazala publikácia Terapeutické využitie tejpovania (Kobrová, Válka), ktorá prináša komplexne spracovanú problematiku tejpovania.

Knihy o tejpovaní na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné knihy o tejpovaní od nakladateľstva Grada. Knihy o tejpovaní používajú pre ďalšie vzdelávanie aj špičkoví terapeuti. Rovnako tak si knihu môžete prečítať aj ako laici. Radi Vám s výberom knihy o tejpovaní poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie