2 položiek celkom

Cena

1213
11213

Značky

Zobrazených položiek: 2

V našej ponuke nájdete aj knihy o tejpovaní. Prvý z nich je bestseller autorskej dvojice Kobrová, Válka - "Terapeutické využití tejpování", ktorá nesmie chýbať v knižnici žiadneho terapeuta. Druhou knihou o tejpovaní je publikácia s názvom "Terapeutické využití tejpování v lymfologii", ktorá je od už spomínanej autorky Jitky Kobrovej, ktorá sa tentoraz špecificky zameriava na možnosť ovplyvnenia lymfatického a s ním úzko súvisiaceho kardiovaskulárneho systému pomocou lymfotapu.

Knihy o tejpovaní

Okrem školení Terapeutické využitie Temtex tapu sa venujeme aj publikačnej činnosti. Preto sme v roku 2012 v spolupráci s našimi lektormi (Kobrová, Válka) a nakladateľstvom Grada pripravili knihu o tejpovaní - Terapeutické využitie kinesio tapu. Je to prvá kniha o tejpovaní s komplexným spracovaním problematiky kinesiotapingu v Českej republike. Kniha je pretkaná klinickými diagnózami vrátane názorných fotografických ilustrácií. Kvalitu tejto publikácie iste podčiarkuje aj fakt, že so svojimi takmer 15 tisíc výtlačkami bola jednoznačne najpredávanejšou knihou o tejpovaní u nás. V roku 2017 na túto knihu nadviazala publikácia Terapeutické využitie tejpovania (Kobrová, Válka), ktorá prináša komplexne spracovanú problematiku tejpovania.

Knihy o tejpovaní na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné knihy o tejpovaní od nakladateľstva Grada. Knihy o tejpovaní používajú pre ďalšie vzdelávanie aj špičkoví terapeuti. Rovnako tak si knihu môžete prečítať aj ako laici. Radi Vám s výberom knihy o tejpovaní poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania