4 položiek celkom

Cena

1237
11237

Značky

Zobrazených položiek: 4

Gélové vložky Sorbothane majú širokú možnosť použitia počas rôznych tréningových aktivít. Gélové vložky do topánok Sorbothane majú špeciálny materiál "Coolmax", ktorý je priedušný a odvádza prebytočnú vlhkosť. Gélové vložky Sorbothane majú vrchnú antibakteriálnu vrstvu, ktorá zamedzuje výskytu baktérií, ktorý je spôsobený nadmerným potením pri športových aktivitách. Výhodou gélových vložiek Sorbothane je, že si ich každý užívateľ môže upraviť podľa svojho chodidla.

Gélové vložky Sorbothane Double Strike

Najviac predávaný model v rámci značky Sorbothane je model Double Strike, ktorý vie absorbovať dvojnásobnú dávku otrasov. Športovci ho preto využívajú na najintenzívnejšie tréningové aktivity ako je napríklad vytrvalostný beh. Double Strike má zabudované podpätníky a komfortné tvarovanie, ktoré spoločne maximalizujú účinok.

Gélové vložky Sorbothane Single Strike

Gélové vložky Single Strike sú ideálnou voľbou pri chronických bolestiach päty. Tieto gélové vložky ocenia hlavne golfisti a turisti často chodiaci do prírody. Vhodné sú aj pre osoby, ktoré napríklad v zamestnaní trávia väčšinu času na nohách. Single Strike sa vďaka svojej konštrukcii zmestia aj do užších topánok (napr. kopačiek). Vďaka materiálu, ktorý pohlcuje otrasy, môžu pomôcť pri bolestiach päty, plantárnej fascie alebo bolestiach okostice.

Gélové vložky Sorbothane Sorbo Pro

Gélové vložky Sorbothane Sorbo Pro sú vhodné pre športovcov s vysokou pronáciou nohy. Pronácia je stav, kedy sa chodidlo vychyľuje smerom dovnútra. Sorbo Pro nastavujú ideálnu os chodidla počas športových aktivít. Sorbo Pro sú ideálne pre atlétov a športové aktivity ako netball, badminton alebo tenis. Gélové vložky do topánok Sorbo Pro sú vhodné pri bolestiach päty, nestabilite členka, bolestiach kolena a bolestiach okostice.

Gélové podpätníky Sorbothane Heel Pad

Podpätníky Heel Pad poskytujú oporu najmä na pätu pri nízko a stredne intenzívnych aktivitách ako je golf. Sorbothane Heel Pad sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a antibakteriálnou vrchnou vrstvou. Heel Pads sú ideálne pre každodenné použitie vo všetkých typoch obuvi. Podpätníky pomáhajú pri problémoch s Achillovou šľachou a ako prevencia proti bolestiam okostice.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania