Videonávody

tejpovani840x472

Videonávody na tejpovanie

V týchto videonávodoch sa dozviete ako správne tejpovať napr. zápästie, koleno, krk, lýtko atď. po rôznych úrazoch, operáciách či iných poraneniach. Všetky videonávody sú komentované a ukazujú, ako tejpovaciu pásku správne použiť pri konkrétnych zdravotných ťažkostiach. Pred samotným tejpovaním si nezabudnite pokožku poriadne umyť a osušiť, aby tejp čo najlepšie držal. Vo videoukážkach sú použité tejpy značky Temtex a špeciálne nožnice na tejpovanie.

jak sprácně rehabilitovat

Cyklus videí "AKO SPRÁVNE REHABILITOVAŤ"

Tieto videonávody Vám ukážu, ako máte správne rehabilitovať po operáciách a úrazoch v prípade, že ste sa nedostali k nejakému špecialistovi či fyzioterapeutovi a budete cvičiť sami doma. Cyklom videí Vás prevedú fyzioterapeuti z Rehabilitácie Rehasport, ktorí Vám jednotlivé cviky ukážu a vysvetlia. Dostanú sa k Vám tak rady a triky, ktoré sa v nemocniciach či iných rehabilitačných zariadeniach možno nedozviete.

videonávody na cvičení

Videonávody na cvičenie s posilňovacou gumou Thera-Band

Tieto videá prinášajú zoznam cvikov, ktoré možno vykonávať s posilňovacou gumou Thera-Band. Je v nich ukázané správne držanie tela a prevedenie celého cviku. Videonávody sú samostatne rozdelené podľa toho, akú časť tela chcete posilňovať. V ukážkach je použitá aj podložka na cvičenie Thera-Band.

Theragun G2PRO videonávody

Videonávody pre správne zaobchádzanie s masážnym prístrojom Theragun G2PRO

Videonávody ukazujú, ako zaobchádzať a v akom uhle mať hlavicu pri masáži rôznych svalových skupín. Theragun je masážny prístroj pre rázovú terapiu, ktorý slúži na uvoľnenie svalového napätia. Pozrite si, akými rôznymi spôsobmi sa dá Theragun použiť. Videonávody sú iba v angličtine.

Theragun G3PRO videonávody

Videonávody s masážnym prístrojom Theragun G3PRO

Videonávody Vám ukážu, aké použiť uhly a nadstavce pri masáži ramien, krku, paží a ďalších svalových skupín. Theragun je moderný masážny prístroj pre rázovú terapiu s dvoma rýchlosťami a 16 mm amplitúdou. Videonávody sú iba v angličtine.

 

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia