Podložky na cvičenie

Najpredávanejšie

11 položiek celkom

Vzhľadom k ich ideálnej veľkosti a tvrdosti, nedochádza pri cvičení k nežiadúcemu preťažovaniu chrbtice, kĺbov, svalov a šliach. Podložky na cvičenie Thera-Band sa vyrábajú v modrej, červenej a zelenej farbe. Podložky SKLZ sú navrhnuté špičkovými profesionálnymi trénermi a sú na nich znázornené tréningové cviky.

K čomu slúži podložka na cvičenie

Podložky na cvičenie slúžia k efektívnemu cvičeniu alebo k podloženiu posilňovacej lavice. Sú tiež vhodné na cvičenie na tvrdom povrchu. Podložky na cvičenie sa uplatnia v rehabilitácii, vo fitness alebo gymnastike. Cvičebná podložka Thera-Band je odolná a vhodná pre všetky druhy cvičení. Cvičebná podložka poskytuje podporu pre každého užívateľa. Podložky Thera-Band a SKLZ majú nízku hmotnosť, sú vodeodolné, sú príjemné na dotyk a ľahko sa udržujú.

Podložky na cvičenie na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné podložky na cvičenie Thera-Band a SKLZ. Podložky na cvičenie Thera-Band a SKLZ používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom podložiek na cvičenie poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke + 420 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia