Posilňovače prstov a dlane Thera-Band

Najpredávanejšie

14 položiek celkom
Thera-Band Hand Exerciser - posilňovač ruky - gélová gulička, modrá - tvrdá
€14,29 / ks

Posilňovač rúk Thera-Band Hand Exerciser slúži najmä na posilnenie prstov, dlaní, predlaktia alebo zápästia, podporuje posilnenie úchopu a zlepšenie pohyblivosti, modrá tvrdá.

Kód: 12338
Thera-Band Hand Exerciser - posilňovač ruky - gélová gulička, zelená - stredne mäkká
€14,29 / ks

Posilňovač rúk Thera-Band Hand Exerciser slúži najmä na posilnenie prstov, dlaní, predlaktia alebo zápästia, podporuje posilnenie úchopu a zlepšenie pohyblivosti, zelená, stredná.

Kód: 12337
Thera-Band Hand Exerciser - posilňovač ruky - gélová gulička, žltá - slabá
€14,29 / ks

Posilňovač rúk Thera-Band Hand Exerciser slúži najmä na posilnenie prstov, dlaní, predlaktia alebo zápästia, podporuje posilnenie úchopu a zlepšenie pohyblivosti, žltá, slabá.

Kód: 12335
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilňovač ruky - gélová gulička, červená - mäkká
€15,65 / ks

Posilňovač rúk Thera-Band Hand Exerciser XL slúži najmä na posilnenie prstov, dlaní, predlaktia alebo zápästia, podporuje posilnenie úchopu a zlepšenie pohyblivosti, červená,...

Kód: 12340
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilňovač ruky - gélová gulička, čierná - veľmi tvrdá
€15,65 / ks

Posilňovač rúk Thera-Band Hand Exerciser XL slúži najmä na posilnenie prstov, dlaní, predlaktia alebo zápästia, podporuje posilnenie úchopu a zlepšenie pohyblivosti, čierna,...

Kód: 12343
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilňovač ruky - gélová gulička, modrá - tvrdá
€15,65 / ks

Posilňovač rúk Thera-Band Hand Exerciser XL slúži najmä na posilnenie prstov, dlaní, predlaktia alebo zápästia, podporuje posilnenie úchopu a zlepšenie pohyblivosti, modrá, tvrdá.

Kód: 12342
Thera-Band Hand Exerciser XL - posilňovač ruky - gélová gulička, zelená - stredne mäkká
€15,65 / ks

Posilňovač rúk Thera-Band Hand Exerciser XL slúži najmä na posilnenie prstov, dlaní, predlaktia alebo zápästia, podporuje posilnenie úchopu a zlepšenie pohyblivosti, zelená,...

Kód: 12341
Thera-Band Hand Xtrainer - posilňovač prstov a dlane, červený – mäkký
€19,02 / ks

Thera-Band Hand Xtrainer precvičuje flexiu a extenziu jednotlivých prstov, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná ako na studenú, tak i na teplú terapiu, červený - mäkký.

Kód: 11966
Thera-Band Hand Xtrainer - posilňovač prstov a dlane, čierny – extra tuhý
€19,02 / ks

Thera-Band Hand Xtrainer precvičuje flexiu a extenziu jednotlivých prstov, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná ako na studenú, tak i na teplú terapiu, čierny - extra tuhý.

Kód: 11963
Thera-Band Hand Xtrainer - posilňovač prstov a dlane, modrý – tuhý
€19,02 / ks

Thera-Band Hand Xtrainer precvičuje flexiu a extenziu jednotlivých prstov, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná ako na studenú, tak i na teplú terapiu, modrý - tuhý.

Kód: 11964
Thera-Band Hand Xtrainer - posilňovač prstov a dlane, zelený – stredne mäkký
€19,02 / ks

Thera-Band Hand Xtrainer precvičuje flexiu a extenziu jednotlivých prstov, hmota Thera-Band Hand Xtrainer je vhodná ako na studenú, tak i na teplú terapiu, zelený - stredne mäkký.

Kód: 11965
Thera-Band PRO Hand Trainer, latexové pláty 6 ks, červené
€7,76 / ks

Thera-Band Pro Hand Trainer latexové pláty pro pohodlný úchop, 6 ks, červené.

Kód: 262301
Thera-Band PRO Hand Trainer, sada 6 ks
€58,04 / ks

Thera-Band Progressive Hand Trainer je systém pre posilnenie rúk a zápästia z odolného materiálu pre pohodlné uchopenie, súprava 6 ks farebne odlíšených úrovní odporu.

Kód: 26200
Thera-Band Hand Exerciser - posilňovač ruky - gélová gulička, červená - mäkká
€14,29 / ks

Posilňovač rúk Thera-Band Hand Exerciser slúži najmä na posilnenie prstov, dlaní, predlaktia alebo zápästia, podporuje posilnenie úchopu a zlepšenie pohyblivosti, červená mäkká.

Kód: 12336

Posilňovače prstov a dlane Thera-Band sú špeciálne pomôcky, ktoré sa využívajú pre posilňovanie svalov prstov a dlane po úrazoch ruky, prípadne pri periférnych parézach. Väčšina pomôcok je zhotovená z materiálu, ktorý možno nahriať alebo vychladiť a tým sa zvyšuje účinok cvičenia.

Posilňovače prstov a dlane na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné posilňovače prstov a dlane Thera-Band. Posilňovače prstov a dlane Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom posilňovačov prstov a dlane poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz