Masáže a wellness

Najpredávanejšie

139 položiek celkom
Spophy Recovery Massage Oil, regeneračný masážny olej, 500 ml
Novinka
€13,79 / ks

Spophy Recovery Massage Oil je ľahký masážny olej s perfektnou kĺzavosťou a dobrou roztierateľnosťou, urýchľuje regeneráciu, obsahuje len prírodné zložky a je vhodný pre všetky...

Kód: SPOREC500
cosiMed Čistič parafínu a fanga
€15,29 / ks

cosiMed Čistič parafínu a fanga je šetrný, citrónová vôňa.

Kód: 08.05
cosiMed čokoládová masáž EXKLUSIV - 250 ml
€22,69 / ks

cosiMed čokoládová masáž EXKLUSIV obsahuje kvalitné ingrediencie ako čisté kakao, kokosový a jojobový olej a bambucké maslo, odporúčame používať za tepla.

Kód: 01.56
cosiMed esencia do sauny Alpské byliny - 1000 ml
€30,99 / ks

cosiMed esencia do sauny Alpské byliny navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje.

Kód: 04.08
NAQI Body Screen 100ml
€16,36 / ks

NAQI Body Screen obsahuje len prírodné zložky proti podráždeniu pokožky pri trení, dovoľuje pokožke prirodzene dýchať a vyparovať pot.

Kód: BS100
NAQI gél na lymfu
€37,19 / ks

NAQI gél na lymfu stimuluje žilový obeh, obsahuje cypriš, céder, mätu a jalovec.

Kód: LG500
NAQI hrejivý gél - 200 ml
€13,76 / ks

Hrejivý gél NAQI zmierňuje bolesť a zatuhlosť boľavých svalov, podporuje krvný obeh a zahrieva svaly.

Kód: WU200
NAQI masážna emulzia hrejivá
€19,59 / ks

Hrejivá masážna emulzia NAQI je ideálna na zahriatie unavených a boľavých svalov, dlhotrvajúci uvoľňujúci efekt, neobsahuje formaldehyd ani paraben.

Kód: MLUP500
NAQI masážna emulzia Light
€15,53 / ks

Masážna emulzia Light sa stará o pokožku pri kratších masážach, slúži pre denné použitie, predchádza tvorbe mozoľov na pokožke, chráni a hydratuje.

Kód: MLL500
NAQI masážna emulzia Medium (bez parafínu)
€19,59 / ks

NAQI masážna emulzia Medium obsahuje jemnú a intenzívnu hydratačnú formulu bez minerálov, obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLM500
NAQI masážna emulzia Relax
€23,49 / ks

Masážna emulzia Relax uvoľňuje napätie a pomáha pri bolestiach svalov, má vynikajúcu kĺzavosť a dobre sa rozotiera, neobsahuje formaldehyd ani parabény.

Kód: MLR500
NAQI masážna emulzia športová
€14,69 / ks

NAQI masážna emulzia športová slúžia predovšetkým na dlhšie masáže, je ľahko roztierateľná a má príjemnú konzistenciu a neutrálnu vôňu, vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLSP500
NAQI masážna emulzia Ultra
€15,53 / ks

NAQI masážna emulzia Ultra je vhodná pre športové masáže a fyzioterapiu, má skvelú kĺzavosť a roztierateľnosť, neobsahuje parabény ani formaldehyd.

Kód: MLU500
NAQI masážna chladivá emulzia
€18,95 / ks

NAQI masážna chladivá emulzia poskytuje rýchlu regeneráciu a uľavuje od boľavých svalov, skvelá roztierateľnosť, neobsahuje parabény ani formaldehyd.

Kód: MLC500
NAQI Start Oil – 200 ml
€14,89 / ks

NAQI Start Oil účinne zahreje svaly a pokožku pri chladnejšom počasí, stimuluje krvný obeh, vhodný pre všetky typy pokožky.

Kód: SO200
NAQI športový regeneračný gél
Tip
€17,49 / ks

NAQI športový regeneračný gél je vyrobený na báze esenciálnych olejov, zlepšuje krvný obeh, okysličovanie a vyživovanie svalov, ľahko sa vstrebáva a nezanecháva mastnotu.

Kód: RCG100
cosiMed esencia do sauny Citrón a Pomaranč - 1000 ml
€30,99 / ks

cosiMed esencia do sauny Citrón a Pomaranč navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje.

Kód: 04.12
cosiMed esencia do sauny Citrónová tráva - 1000 ml
€30,99 / ks

cosiMed esencia do sauny Citrónová tráva navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje, má antibakteriálne a antiseptické účinky.

Kód: 04.26
Hore
Ďalšie produkty

Pod pojmom masáže a wellness si možno predstaviť najrôznejšie prostriedky, vhodné ako pre profesionálnych masérov a salóny, tak pre jednotlivcov a domácnosti. Masážne prípravky, ktoré ponúkame, vynikajú vysokou kvalitou použitých ingrediencií. Prírodné zloženie sa stará o pokožku a zároveň ju nedráždi. V našom sortimente sa môžete zoznámiť s tradičnou nemeckou wellness značkou cosiMed. Masážne prípravky cosiMed majú perfektnú kĺzavosť, a tak poskytujú masérovi skvelé podmienky pre vykonanie tej najlepšej masáže. Ponúkame tiež kvalitné masážne oleje a emulzie NAQI alebo Spophy.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz