Tréningové závažie Thera-Band

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Thera-Band set tréningových závaží, 1,1 kg, modrý
€30,98 / ks

Tréningové závažia Thera-Band sú vhodné na zápästie i členky, neoprénový povrch, mäkké polstrovanie, ľahko sa čistia, každé závažie váži 1,1 kg.

Kód: 25872
Thera-Band set tréningových závaží, 450 g, červený
€23,14 / ks

Tréningové závažia Thera-Band sú vhodné na zápästie i členky, neoprénový povrch, mäkké polstrovanie, ľahko sa čistia, každé závažie váži 450 g.

Kód: 25870
Thera-Band set tréningových závaží, 700 g, zelený
€28,94 / ks

Tréningové závažia Thera-Band sú vhodné na zápästie i členky, neoprénový povrch, mäkké polstrovanie, ľahko sa čistia, každé závažie váži 700 g.

Kód: 25871

Tréningové závažie Thera-Band je rozumné riešenie pre Váš tréning. Či už cvičíte doma alebo radi beháte vonku, vždy sa dostanete do fázy, že by bolo dobré pridať záťaž a zvýšiť tréningový plán. Je tu možnosť niekoľkých riešení: činky a závažia. Máme pre Vás preto pohodlné závažia na nohy aj ruky. Tréningové závažia Thera-Band sú na suchý zips, sú čalúnené a je možnosť ich zakúpiť v niekoľkých hmotnostiach. Chystáte sa na svoj prvý závod alebo už ste pokročilý bežec? Vyberte si z ponuky našich tréningových závaží na nohy aj ruky od spoločnosti Thera-Band.

Tréningové závažie Thera-Band na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné tréningové závažie Thera-Band. Tréningové závažie Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak je vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom tréningového závažia poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz