Balančné podložky

Najpredávanejšie

BOSU® Balance Trainer SPORT
ZadarmoZadarmo
 
€139,29
Detail
BOSU® Balance Pods 2 ks
 
€39,89
Detail
13 položiek celkom
BOSU® Balance Pods 2 ks
Novinka
Kód: 00033149143574
Balančná masážna podložka, Half Block
€15,69

Balančná masážna pomôcka je vhodná pre masáže, reflexnú terapiu, relaxačné cvičenia, strečink, nácvik koordinácie a rovnováhy.

Kód: HFMB603-ST-BL
Balančná podložka - kopula  + Darček podľa vášho výberu
€5,69

Balančná podložka pre nácvik stability, zlepšenia koordinácie, rovnováhy pri sede, pre masáž nôh a ich relaxaciu. priemer je 16,5 cm, výška je 7,5 cm.

Kód: BP701-BL

Balančné podložky sa používajú pre nácvik stability a koordinácie. Zlepšujú časovú postupnosť pri zapájaní svalov do cieleného pohybu. Stimuláciou receptorov uložených v rovnovážnom ústrojenstve ucha, vo svaloch, šľachách, kĺboch ​​a koži dochádza ku skvalitneniu pohybovej odpovede. Optimálnym nastavením kĺbov nedochádza k preťažovaniu šliach, väzov a kĺbových puzdier. V rámci rehabilitácie sa využívajú najmä v metodike ,,Sensomotorika"- súhra zmyslových vnemov a telesného pohybu.

Balančné podložky na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné balančné podložky Thera-Band a BOSU. Balančné podložky Thera-Band a BOSU používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom balančných podložiek poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke + 420 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia