Posilňovacie gumy Thera-Band 2 m

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
Thera-Band posilňovacia guma 2 m, béžová, veľmi slabá
€6,63 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, dĺžka 2 m, šírka 12,7 cm, béžová, veľmi slabá.

Kód: 501101
Posilovací guma Thera Band, 2m, červená středně silná 12763
Najpredávanejšie
€7,06 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, dĺžka 2 m, šírka 12,7 cm, červená, stredne silná.

Kód: 12763
Thera-Band posilňovacia guma 2 m, čierna, špeciálne silná
€11,37 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, dĺžka 2 m, šírka 12,7 cm, čierna, špeciálne silná.

Kód: 12989
Thera-Band posilňovacia guma 2 m, modrá, extra silná
€7,84 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, dĺžka 2 m, šírka 12,7 cm, modrá, extra silná.

Kód: 12765
Thera-Band posilňovacia guma 2 m, strieborná, super silná
€13,73 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, dĺžka 2 m, šírka 12,7 cm, strieborná, super silná.

Kód: 501701
Thera-Band posilňovacia guma 2 m, zelená, silná
€7,45 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, dĺžka 2 m, šírka 12,7 cm, zelená, silná.

Kód: 12764
Thera-Band posilňovacia guma 2 m, zlatá, max. silná
€17,45 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a v rehabilitačných centrách, dĺžka 2 m, šírka 12,7 cm, zlatá, max. silná.

Kód: 501801
Thera-Band posilňovacia guma 2 m, žltá, slabá
€6,86 / ks

Efektívná a všestranná cvičebná pomôcka na precvičenie celého tela, nájde využitie vo fitness, doma a rehabilitačných centrách, dĺžka 2 m, šírka 12,7 cm, žltá, slabá.

Kód: 12988

Posilňovacie gumy Thera-Band 2 metre sa predávajú v rôznych stupňoch odporu. Ide o viacúčelovú cvičebnú a rehabilitačnú pomôcku. Posilňovacie gumy Thera-Band sa používajú na posilňovanie oslabených svalov, k naťahovaniu skrátených svalov a k zvyšovaniu kĺbového rozsahu. Dvojmetrové balenie Thera-Band je najuniverzálnejšie a najpoužívanejšie.

Využitie posilňovacích gúm Thera-Band

Cvičebná pomôcka od Thera-Band zlepšuje rovnováhu, držanie tela, posilňuje ďalšie svalové partie, zmierňuje tlak na kĺby a celkovo znižuje možnosť zranenia. Thera-Band cvičebné gumy zjednodušujú tréning oslabených a ochabnutých svalov. Cvičebné gumy sa dajú dobre využiť v domácom cvičení a zabraňujú jednostranným pohybom. Thera-Band predstavuje systém progresívneho tréningu, ktorý spočíva v plynulom postupe od najľahšieho stupňa odporu až po ten najťažší.

Posilňovacie gumy na RehabilitačnéPomôcky.sk

Posilňovacie gumy Thera-Band máme na sklade. Objednaný tovar si môžete nechať zaslať na Vami uvedenú adresu. Vaším nákupom posilňovacej gumy na RehabilitačnéPomôcky.sk to pre nás nekončí. Snažíme sa Vám pomáhať aj naďalej. Preto pre Vás pripravujeme rôzne videonávody s posilňovacími gumami Thera-Band. Rovnako tak sme Vám kedykoľvek v pracovnej dobe k dispozícii na telefóne alebo cez e-mail, ktorý nájdete v kontaktoch.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz