Ultrazvukové gély

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
cosiMed ultrazvukový gél - 500 ml
€7,76 / ks

Vysoko kvalitný gél cosiMed pasuje na všetky typy ultrazvukových hlavíc, šetrný k ľudskej pokožke, presná aplikácia.

Kód: 03.06
cosiMed ultrazvukový gél - 5000 ml
€33,29 / ks

Vysoko kvalitný gél cosiMed pasuje na všetky typy ultrazvukových hlavíc, šetrný k ľudskej pokožke, presná aplikácia.

Kód: 03.08

Ultrazvukové gély sa používajú pre prácu s ultrazvukom. Po aplikácii na hlavici ultrazvuku zlepšujú vodivosť ultrazvukového "lúča" a tým pozitívne ovplyvnia celý proces aplikácie. Gély ultrazvukové zariadenie nepoškodzujú, sú antialergické, zaisťujú sklz, neobsahujú mastné látky a z elektród sa ľahko odstraňujú. Ultrazvukové gély cosiMed sú vysoko kvalitné a vhodné aj pre citlivú pokožku. Naša rada znie: Nešetrite na ultrazvukovom géle a kúpte si taký, ktorý vašim pacientom nespôsobí alergickú reakciu.

Prečo nakupovať ultrazvukový gél na RehabilitačnéPomôcky.sk?

Ultrazvukové gély máme skladom. Objednaný tovar si môžete nechať zaslať na Vami uvedenú adresu. Vaším nákupom ultrazvukového gélu na RehabilitačnéPomôcky.sk to pre nás nekončí. Snažíme sa Vám pomáhať aj naďalej. Zavolajte nám, radi Vám poradíme!

Ultrazvukové gély cosiMed

V našej ponuke nájdete iba kvalitné ultrazvukové gély od nemeckého výrobcu cosiMed. Ultrazvukový gél cosiMed sa používa v špičkových ordináciách pre diagnostiku i terapiu. Radi Vám s výberom ultrazvukového gélu poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia