Masáž lávovými kameňmi

Najpredávanejšie

9 položiek celkom
cosiMed masážny olej Hot Stone - 1000 ml
€30,99 / ks

cosiMed masážny olej Hot Stone je kvalitný a má špeciálne zloženie zo zastudena lisovaného mandľového oleja, ďalej obsahuje levanduľový a pomarančový olej a extrakt zo...

Kód: 06.19
cosiMed wellness CD Čistá relaxácia
€14,49 / ks

Relaxačné CD pomôže skvele navodiť atmosféru vo Vašom salóne a prehĺbiť tak relaxáciu a odpočinok.

Kód: 30210
Hot Stones - domácí set Caldera
ZADARMOZADARMO
€136,89 / ks

Domáci set obsahuje všetko čo je potrebné pre masáž lávovými kameňmi, zahŕňa 19 lávových kameňov, praktickú naberačku pre výlov kameňov, rozmery: 30 x 30 x 19 cm, objem: 3 l,...

Kód: CLAPCAL03
Hot Stones - kufríkový ohrievač vr. 16 ks kameňov
ZADARMOZADARMO
€129,90 / ks

Praktický prenosný ohrevový prístroj Hot Stones obsahuje sadu 16 kusov kameňov, vhodný aj na domáce wellness, hmotnosť: 3,5 kg rozmery v cm: šírka/dĺžka/výška 35/24/6.

Kód: 559142
Hot Stones - sada 18 lávových kameňov
€49,02 / ks

Hot Stones sada obsahuje celkom 18 lávových kameňov - šesť veľkých a dvanásť stredných v drevenej krabičke, lávové kamene majú skvelé terapeutické schopnosti.

Kód: SHHOT18TC
Hot Stones - sada 36 lávových kameňov
ZADARMOZADARMO
€84,31 / ks

Hot Stones sada obsahuje 36 lávových kameňov - osem veľkých a štrnásť stredných, šesť malých a osem medziprstových v drevenej krabičke, lávové kamene majú skvelé terapeutické...

Kód: SHHOT36TC2
Hot Stones ohrievací prístroj stredný
ZADARMOZADARMO
€88,27 / ks

Hot Stones je ohrievací prístroj v strednej veľkosti, rozmery: 38 x 18 x 28 cm, objem: 6 litrov, je vybavený prehľadným displejom a digitálnou reguláciou teploty.

Kód: DA01SM
Hot Stones ohrievací prístroj veľký
ZADARMOZADARMO
€144,75 / ks

Hot Stones je veľký ohrevový prístroj, rozmery: 56 x 21 x 39 cm, objem: 18 litrov, je vybavený prehľadným displejom a digitálnou reguláciou teploty.

Kód: DA02BG
Vyhrievaný prístroj Caldera
ZADARMOZADARMO
€219 / ks

Špeciálny prístroj Caldera slúži pre ohrev masážnych kameňov, objem 6 litrov, vnútorné rozmery prístroja sú 30 x 30 x 9 cm a vonkajšie rozmery sú 34 x 34 x 16 cm.

Kód: CLAPCAL01

Masáž horúcimi lávovými kameňmi pochádza z kmeňových rituálov amerických indiánov, pre uvoľnenie napätia v tele. Skombinovaním prikladania horúcich kameňov a novodobej techniky masáže vznikne jedinečné uvoľnenie pre telo i dušu. Masáž lávovými kameňmi sa využíva hlavne v zimných mesiacoch, aby sa telo stuhnuté mrazom uvoľnilo a prehrialo. Masáž je jemná a relaxačná, vhodná pre ľudí so zvýšenou citlivosťou. Táto masáž pomáha detoxikovať organizmus, hlboko relaxuje, harmonizuje a vyrovnáva energiu v tele. Lávové kamene sa pred masážou dajú nahriať do ohrevných prístrojov na približne 30-45°C, nasleduje samotná masáž a nakoniec sa prikladajú na chrbát a prikrývajú uterákom pre úplné prehriatie tela. Po každej masáži je dôležité kamene očistiť (vydezinfikovať). Po vybratí z nádoby sa opláchnu tečúcou vodou a očistia uterákom, potom sa buď vyvaria, dajú do roztoku s morskou soľou alebo sa pridá tea tree olej do vody (stačí 3 kvapky). K masáži lávovými kameňmi sa dá využiť aj špeciálny masážny olej cosiMed Hot stone. Hot stone masáž je jednou z najvyužívanejších a najobľúbenejších masáží po celom svete. 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz