Lávové kamene

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Hot Stones - kufríkový ohrievač vr. 16 ks kameňov
ZADARMOZADARMO
€129,90 / ks

Praktický prenosný ohrevový prístroj Hot Stones obsahuje sadu 16 kusov kameňov, vhodný aj na domáce wellness, hmotnosť: 3,5 kg rozmery v cm: šírka/dĺžka/výška 35/24/6.

Kód: 559142
Hot Stones - sada 18 lávových kameňov
€49,02 / ks

Hot Stones sada obsahuje celkom 18 lávových kameňov - šesť veľkých a dvanásť stredných v drevenej krabičke, lávové kamene majú skvelé terapeutické schopnosti.

Kód: SHHOT18TC
Hot Stones - sada 36 lávových kameňov
ZADARMOZADARMO
€84,31 / ks

Hot Stones sada obsahuje 36 lávových kameňov - osem veľkých a štrnásť stredných, šesť malých a osem medziprstových v drevenej krabičke, lávové kamene majú skvelé terapeutické...

Kód: SHHOT36TC2

Dôležité pre vykonanie kvalitnej masáže lávovými kameňmi, je správny výber samotných lávových kameňov. Kvalitné masážne kamene bývajú celé čierne a hladké (opracované tak, aby boli čo najvhodnejšie pre masáž). Pri vlastnej masáži je dôležité kamene často meniť, pretože ich naakumulované teplo sa odovzdáva do tela masírovaného a do rúk maséra. Pre ich správne nahriatie je dobré využiť ohrievače lávových kameňov, kde si môžete teplotu regulovať, podľa potreby masáže. Každá veľkosť lávových kameňov sa dá využiť na určitú časť tela. Veľké rozmery sa využívajú na chrbát a nohy, stredný rozmer na masáž šije a rúk a najmenšie rozmery na masáž dekoltu a tváre. Veľkosť masážnej sady záleží na tom, ako často sa kamene menia v nahrievači, koľko sa ich položí na konečné prehriatie na chrbát a koľko masáží sa bude po sebe robiť. Po každej masáži je totiž dôležité kamene očistiť a vydezinfikovať.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz