Spophy

Spophy - športová fyzioterapia

Cieľom každého športového fyzioterapeuta je snaha o dosiahnutie vyššej rýchlosti, sily, ohybnosti a vytrvalosti u svojich klientov. Cieľom značky Spophy je mu na tejto ceste pomôcť. Prebuďte vo svojich klientoch šelmu!

Vo Spophy vznikajú všetky produkty na základe dopytu po špičkových terapeutických pomôckach, ktoré uľahčujú športovým fyzioterapeutom prácu. Opierame sa o praktické skúsenosti najlepších športových fyzioterapeutov a načúvame ich potrebám. Nevytvárame iba produkty, ktoré sa dobre predávajú, ale predovšetkým tie, ktoré športovým fyzioterapeutom zapadajú do ich terapeutického konceptu. Tým sa odlišujeme.

Spophy na RehabilitačnéPomôcky.sk

Vo Spophy pre Vás vyvíjame unikátne produkty, ako je napríklad Recovery Massage Oil, ktorý si obľúbili terapeuti reprezentačných celkov naprieč športovými odvetviami, ale aj samotní športovci, ktorí oceňujú jeho preukázateľné regeneračné účinky.

Kto na vlastnej koži pocítil účinky bankovania, toho určite poteší sada silikónových baniek Spophy Cupping set, ktorá sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, praktickosťou a dlhou životnosťou.

Pri ťažkom tréningu, náročnom závode alebo na dlhých cestách určite oceníte kompresné podkolienky Spophy Recovery Socks s veľmi vysokou kompresiou, ktorá napomáha k lepšiemu prúdeniu krvi vo svaloch, okysličeniu tkanív a celkovej regenerácii.

Spophy Kinesiology Tape si obľúbite nielen vďaka kvalite polyuretánových vlákien, ktoré sú vtkané do štruktúry bavlnených vlákien, ale aj pre jeho zvýšenú lepivosť, ktorú oceníte predovšetkým pri intenzívnom tréningu alebo ťažkom závode.

Športovým fyzioterapeutom nesmie v terapeutickej taške chýbať ani Spophy Cross Tape, ktorý využijú najmä na prolongáciu ošetrenia trigger pointov v rámci komplexnej terapie.

Spophy podporuje množstvo svetových aj slovenských športovcov vrátane olympijských medailistov a ich terapeutov. Tých najlepších z nich preto uvidíte vo Spophy Fashion kolekcii.

Cena

4894
14894
19 položiek celkom
Spophy Shaker, šejker, 700 ml Kód: SPOSHAK

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom