Masážne pomôcky Thera-Band

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Thera-Band masážní váleček na chodidla
€11,96 / ks

Jednoduchá a efektívna masážna pomôcka poskytuje úľavu od bolestí nôh spojených s námahou, môže sa ohriať alebo ochladiť, kompaktná veľkosť a ľahká prenosnosť, priemer 4 cm.

Kód: 56150
Thera-Band Roller - cestovný masážny valček, zelený
€29,18 / ks

Masážny valček Thera-Band Roller dočasne tlmí bolesť a prispôsobí sa každej časti tela, môže byť ochladený pre väčšiu účinnosť.

Kód: 12011
Thera-Band Roller - masážny valček, zelený
€29,18 / ks

Masážny valček Thera-Band Roller dočasne tlmí bolesť a prispôsobí sa každej časti tela, môže byť ochladený pre väčšiu účinnosť.

Kód: 12010

Masážne pomôcky Thera-Band sú multifunkčné a vhodné pre masáž chrbta, chodidiel a rúk. Ich účinok spočíva vo zmiernení bolesti a poskytnutí úľavy v postihnutej oblasti. Dajú sa použiť aj pre automasáž v pohodlí domova. Medzi obľúbené masážne pomôcky Thera-Band patrí praktický cestovný valček, ktorý sa dokonale prispôsobí akejkoľvek časti tela. Masážna pomôcka Thera-Band Foot Roller zmierňuje zápal a bolesť v chodidle. Masážne pomôcky Thera-Band sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú maximálne ergonomické.

Masážne pomôcky Thera-Band na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete kvalitné masážne pomôcky Thera-Band, ale aj ďalších preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom masážnych pomôcok Thera-Band poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz