Všeobecné obchodné podmienky a reklamácie

E-shop RehabilitačnéPomôcky.sk vždy postupuje v súlade so všeobecnými obchodnými podmienkami, ktoré sú uvedené nižšie vo formáte PDF.

V e-shope RehabilitačnéPomôcky.sk zakúpite iba produkty prémiovej kvality a značiek. Tovar je expedovaný okamžite a snažíme o Vašu maximálnu spokojnosť. Nedá sa však ale vylúčiť, že niekedy nastane prípad, že obdržíte tovar, ktorý považujete za chybné či máte záujem o jeho výmenu / vrátenie. V týchto ojedinelých prípadoch postupujte podľa reklamačného poriadku.

Všetky zásielky sú poistené proti poškodeniu pri doprave. Za škody vzniknuté pri preprave zodpovedá prepravca. V prípade zjavné chyby na prepravnom obale tovar nepreberajte a spíšte s dopravcom záznam o škode. Túto skutočnosť nám, prosím, bezodkladne oznámte, aby sme mohli rýchlo expedovať tovar znova. Nižšie nájdete k stiahnutiu reklamačný poriadok a protokol vo formáte PDF.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností sme Vám k dispozícii v pracovných hodinách na maile info@rehasport.cz alebo na infolinke +420 800 200 900.