Všeobecné obchodné podmienky a reklamácie

E-shop RehabilitačnéPomôcky.sk vždy postupuje v súlade so všeobecnými obchodnými podmienkami, ktoré sú uvedené nižšie vo formáte PDF.

V e-shope RehabilitačnéPomôcky.sk zakúpite iba produkty prémiovej kvality a značiek. Tovar je expedovaný okamžite a snažíme o Vašu maximálnu spokojnosť. Nedá sa však ale vylúčiť, že niekedy nastane prípad, že obdržíte tovar, ktorý považujete za chybné či máte záujem o jeho výmenu / vrátenie. V týchto ojedinelých prípadoch postupujte podľa reklamačného poriadku.

Všetky zásielky sú poistené proti poškodeniu pri doprave. Za škody vzniknuté pri preprave zodpovedá prepravca. V prípade zjavné chyby na prepravnom obale tovar nepreberajte a spíšte s dopravcom záznam o škode. Túto skutočnosť nám, prosím, bezodkladne oznámte, aby sme mohli rýchlo expedovať tovar znova. Nižšie nájdete k stiahnutiu reklamačný poriadok a protokol vo formáte PDF.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností sme Vám k dispozícii v pracovných hodinách na maile info@rehasport.cz alebo na infolinke +420 800 200 900.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie