Thera-Band

Thera-Band

 

Thera-Band od americkej spoločnosti Performance Health, Inc. má vo svojej ponuke celú radu rehabilitačných a cvičebných pomôcok, ktoré sa veľmi často používajú na úľavu od bolesti a pre zlepšenie fyzickej kondície. Rehabilitačné pomôcky Thera-Band ako sú napríklad posilňovacie gumy, podložky na cvičenie, balančné úseče, overbally a gymnastické lopty, pomáhajú svojim užívateľom, udržať sa v dobrej kondícii v každej etape Vášho aktívneho života. Thera-Band ponúka len vysoko kvalitné a účinné pomôcky. V našom e-shope nájdete všetky produkty značky Thera-Band.

Thera-Band na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné cvičebné a rehabilitačné pomôcky od svetoznámeho výrobcu Thera-Band. Cvičebné a rehabilitačné pomôcky Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj cvičebných a rehabilitačných pomôcok Thera-Band. Radi Vám s výberom cvičebných a rehabilitačných pomôcok Thera-Band poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

Thera-Band - značka ktorá dala posilňovacím gumám meno! Theraband, ako sa tiež posilňovacím gumám hovorí, sú prvou cvičebnou pomôckou založenou na odporovom cvičení s latexovou gumou. Prvý Thera-Band bol vyrobený už v roku 1975. Od tej doby prešla táto značka dlhú cestu plnú inovácií na ktorej konci je ucelený systém odporového cvičenia v ôsmich stupňoch odporu. Novinkou medzi cvičebnými gumami je Thera-Band CLX.

Balančné podložky Thera-Band

Thera-Band vyrába ucelený sortiment rehabilitačných a cvičebných pomôcok. Do tohto konceptu patria aj balančné podložky Thera-Band. Okrem klasických oválnych balančných podložiek nájdete v sortimente Thera-Bandu aj valcové a kruhové úseče z tvrdeného plastu. Všetky balančné podložky Thera-Band máme samozrejme skladom.

Cena

2308
12308
134 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 6 - 134 položiek celkom