Thera-Band

Thera-Band

 

Thera-Band od americkej spoločnosti Performance Health, Inc. má vo svojej ponuke celú radu rehabilitačných a cvičebných pomôcok, ktoré sa veľmi často používajú na úľavu od bolesti a pre zlepšenie fyzickej kondície. Rehabilitačné pomôcky Thera-Band ako sú napríklad posilňovacie gumy, podložky na cvičenie, balančné úseče, overbally a gymnastické lopty, pomáhajú svojim užívateľom, udržať sa v dobrej kondícii v každej etape Vášho aktívneho života. Thera-Band ponúka len vysoko kvalitné a účinné pomôcky. V našom e-shope nájdete všetky produkty značky Thera-Band.

Thera-Band na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné cvičebné a rehabilitačné pomôcky od svetoznámeho výrobcu Thera-Band. Cvičebné a rehabilitačné pomôcky Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj cvičebných a rehabilitačných pomôcok Thera-Band. Radi Vám s výberom cvičebných a rehabilitačných pomôcok Thera-Band poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

Thera-Band - značka ktorá dala posilňovacím gumám meno! Theraband, ako sa tiež posilňovacím gumám hovorí, sú prvou cvičebnou pomôckou založenou na odporovom cvičení s latexovou gumou. Prvý Thera-Band bol vyrobený už v roku 1975. Od tej doby prešla táto značka dlhú cestu plnú inovácií na ktorej konci je ucelený systém odporového cvičenia v ôsmich stupňoch odporu. Novinkou medzi cvičebnými gumami je Thera-Band CLX.

Balančné podložky Thera-Band

Thera-Band vyrába ucelený sortiment rehabilitačných a cvičebných pomôcok. Do tohto konceptu patria aj balančné podložky Thera-Band. Okrem klasických oválnych balančných podložiek nájdete v sortimente Thera-Bandu aj valcové a kruhové úseče z tvrdeného plastu. Všetky balančné podložky Thera-Band máme samozrejme skladom.

Cena

1296
11296
134 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 6 - 134 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie