18 položiek celkom

Cena

9286
19286

Značky

Zobrazených položiek: 18
BOSU® Balance Pods 2 ks Kód: 00033149143574

Balančné pomôcky sú obľúbenou cvičebnou pomôckou pre posilnenie a natiahnutie veľkých svalových skupín a celého tela. Využívajú sa v rehabilitácii, vo funkčnom tréningu a v zdravotne orientovanom fitness. Do kategórie balančných pomôcok spadajú balančné úseče, balančné šošovky a balančné podložky. V tejto kategórii nájdete balančné pomôcky od svetových výrobcov Thera-Band, BOSU a Rehabiq.

Kedy použiť balančné pomôcky?

Pri cvičení na balančných podložkách ide o udržanie statickej alebo dynamickej rovnováhy na nestabilnej ploche, kedy dochádza k aktivácii hlbokého stabilizačného systému chrbtice. Balančné cvičenia sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Balančné pomôcky sú ideálnou cvičebnou pomôckou pri svalových dysbalancií. Pri používaní balančných pomôcok musíme brať ohľad na našu bezpečnosť, ktorá sa odvíja od vhodne zvoleného oblečenia, obuvi a správnej techniky samotného cvičenia. Výhodou balančných pomôcok je nenáročnosť na údržbu a skladovanie.

Balančné pomôcky na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné balančné pomôcky od preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom balančných pomôcok poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

 

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania