Balančné pomôcky

Najpredávanejšie

21 položiek celkom
BOSU® Balance Pods 2 ks
Novinka
Kód: 00033149143574
Balančná masážna podložka, Half Block
€15,69

Balančná masážna pomôcka je vhodná pre masáže, reflexnú terapiu, relaxačné cvičenia, strečink, nácvik koordinácie a rovnováhy.

Kód: HFMB603-ST-BL
Balančná podložka, šošovka, Blue
€12,99

Balančná podložka pre posilnenie hlbokého trupového svalstva pri prevencii a liečbe bolesti chrbta, priemer šošovky je 33 cm, výška je 5,5 cm, modrá.

Kód: BC434-2B-BL
Balančná podložka - šošovka, Green
€12,99

Balančná podložka pre posilnenie hlbokého trupového svalstva pri prevencii a liečbe bolesti chrbta, priemer šošovky je 33 cm, výška je 5,5 cm, zelená.

Kód: BC434-2B-GR
Balančná podložka - šošovka, Red
€12,99

Balančná podložka pre posilnenie hlbokého trupového svalstva pri prevencii a liečbe bolesti chrbta, priemer šošovky je 33 cm, výška je 5,5 cm, červená.

Kód: BC434-2B-RED
Balančná podložka - šošovka, Silver
€12,99

Balančná podložka pre posilnenie hlbokého trupového svalstva pri prevencii a liečbe bolesti chrbta, priemer šošovky je 33 cm, výška je 5,5 cm, strieborná.

Kód: BC434-2B-SL
Hore
Ďalšie produkty

Balančné pomôcky sú obľúbenou cvičebnou pomôckou pre posilnenie a natiahnutie veľkých svalových skupín a celého tela. Využívajú sa v rehabilitácii, vo funkčnom tréningu a v zdravotne orientovanom fitness. Do kategórie balančných pomôcok spadajú balančné úseče, balančné šošovky a balančné podložky. V tejto kategórii nájdete balančné pomôcky od svetových výrobcov Thera-Band, BOSU a SKLZ.

Kedy použiť balančné pomôcky?

Pri cvičení na balančných podložkách ide o udržanie statickej alebo dynamickej rovnováhy na nestabilnej ploche, kedy dochádza k aktivácii hlbokého stabilizačného systému chrbtice. Balančné cvičenia sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Balančné pomôcky sú ideálnou cvičebnou pomôckou pri svalových dysbalancií. Pri používaní balančných pomôcok musíme brať ohľad na našu bezpečnosť, ktorá sa odvíja od vhodne zvoleného oblečenia, obuvi a správnej techniky samotného cvičenia. Výhodou balančných pomôcok je nenáročnosť na údržbu a skladovanie.

Balančné pomôcky na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné balančné pomôcky od preverených dodávateľov. Radi Vám s výberom balančných pomôcok poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na +420 800 200 900.

 

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia