NAQI

NAQI_logo_591_x_225_002__small

 Od svojho uvedenia na trh v roku 1986 NAQI sa firma stala vedúcim belgickým výrobcom v oblasti športovej medicíny, fyzioterapie a dermatológie. NAQI vyrába vysoko kvalitné produkty, ktoré prispievajú k najlepšie možné starostlivosti a spokojnosti zákazníkov po celom svete. NAQI sa môže spoľahnúť na tím skúsených, vysoko vzdelaných profesionálov s šiestym zmyslom a citom pre nájdenie správnych výrobných postupov. To umožnilo vybudovať silné zázemie a partnerstvo s univerzitami v Bruseli, Liége a Leuvene. NAQI spĺňa všetky prísne predpisy, zaručuje kvalitu všetkých svojich výrobkov a starostlivo kontroluje bezpečnostné a kvalitatívne štandardy.

13 položiek celkom
NAQI dávkovacia pumpička (500 ml) Kód: PU500
NAQI Body Screen 100ml
€16,36 / ks

NAQI Body Screen obsahuje len prírodné zložky proti podráždeniu pokožky pri trení, dovoľuje pokožke prirodzene dýchať a vyparovať pot.

Kód: BS100
NAQI gél na lymfu
€37,19 / ks

NAQI gél na lymfu stimuluje žilový obeh, obsahuje cypriš, céder, mätu a jalovec.

Kód: LG500
NAQI hrejivý gél - 200 ml
€13,76 / ks

Hrejivý gél NAQI zmierňuje bolesť a zatuhlosť boľavých svalov, podporuje krvný obeh a zahrieva svaly.

Kód: WU200
NAQI masážna emulzia hrejivá
€19,59 / ks

Hrejivá masážna emulzia NAQI je ideálna na zahriatie unavených a boľavých svalov, dlhotrvajúci uvoľňujúci efekt, neobsahuje formaldehyd ani paraben.

Kód: MLUP500
NAQI masážna emulzia Light
€15,53 / ks

Masážna emulzia Light sa stará o pokožku pri kratších masážach, slúži pre denné použitie, predchádza tvorbe mozoľov na pokožke, chráni a hydratuje.

Kód: MLL500
NAQI masážna emulzia Medium (bez parafínu)
€19,59 / ks

NAQI masážna emulzia Medium obsahuje jemnú a intenzívnu hydratačnú formulu bez minerálov, obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLM500
NAQI masážna emulzia Relax
€23,49 / ks

Masážna emulzia Relax uvoľňuje napätie a pomáha pri bolestiach svalov, má vynikajúcu kĺzavosť a dobre sa rozotiera, neobsahuje formaldehyd ani parabény.

Kód: MLR500
NAQI masážna emulzia športová
€14,69 / ks

NAQI masážna emulzia športová slúžia predovšetkým na dlhšie masáže, je ľahko roztierateľná a má príjemnú konzistenciu a neutrálnu vôňu, vhodná pre citlivú pokožku.

Kód: MLSP500
NAQI masážna emulzia Ultra
€15,53 / ks

NAQI masážna emulzia Ultra je vhodná pre športové masáže a fyzioterapiu, má skvelú kĺzavosť a roztierateľnosť, neobsahuje parabény ani formaldehyd.

Kód: MLU500
NAQI masážna chladivá emulzia
€18,95 / ks

NAQI masážna chladivá emulzia poskytuje rýchlu regeneráciu a uľavuje od boľavých svalov, skvelá roztierateľnosť, neobsahuje parabény ani formaldehyd.

Kód: MLC500
NAQI Start Oil – 200 ml
€14,89 / ks

NAQI Start Oil účinne zahreje svaly a pokožku pri chladnejšom počasí, stimuluje krvný obeh, vhodný pre všetky typy pokožky.

Kód: SO200
NAQI športový regeneračný gél
Tip
€17,49 / ks

NAQI športový regeneračný gél je vyrobený na báze esenciálnych olejov, zlepšuje krvný obeh, okysličovanie a vyživovanie svalov, ľahko sa vstrebáva a nezanecháva mastnotu.

Kód: RCG100

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

  • Home
  • Design Shoptetak.cz