Posilňovacie gumy

Najpredávanejšie

77 položiek celkom
Thera-Band CLX - zelený, silný Kód: 13221
Thera-Band CLX - žlutý, slabý Kód: 13219
Thera-Band CLX dveřní kotva Kód: 14013
Thera-Band CLX, zlatý, max. silný Kód: 13225
Thera-Band měkká rukojeť, pár Kód: 22120
Hore
Ďalšie produkty

Cvičebné a posilňovacie gumy Thera-Band sú celosvetovo najznámejšie a sú najpredávanejšou značkou. V ponuke sú v 8 stupňoch odporu. Ide o viacúčelovú cvičebnú a rehabilitačnú pomôcku. Posilňovacie gumy Thera-Band sa používajú na posilňovanie oslabených svalov, k preťahovaniu a k zvyšovaniu kĺbového rozsahu. V ponuke nájdete posilňovacie gumy Thera-Band v dĺžke od 1,5 metra až po 45,5 metrové role.

Dvojmetrová posilňovacia guma Thera-Band

Najčastejšie ste nás žiadali o posilňovacie gumy Thera-Band v dĺžke 2 metre. Aby sme gumy nemuseli stále strihať, požiadali sme výrobcu tejto legendárnej cvičebnej pomôcky, aby nám tento rozmer pripravoval už v továrni. Vedenie Thera-Bandu našej žiadosti vyhovelo a vďaka tomu máme na Slovensku unikátny produkt - dvojmetrovú posilňovaciu gumu Thera-Band nastrihanú už z továrne. Vďaka tomu máte istotu, že Vaša cvičebná pomôcka bude mať vždy rovné konce!

Prečo nakupovať posilňovacie gumy na RehabilitačnéPomôcky.sk?

Objednaný tovar si môžete nechať zaslať na Vami uvedenú adresu alebo si ho osobne vyzdvihnúť na predajni v Bratislave. Vaším nákupom posilňovacej gumy na RehabilitačnéPomôcky.sk to pre nás nekončí. Snažíme sa Vám pomáhať aj naďalej. Preto pre Vás pripravujeme rôzne videonávody s posilňovacími gumami Thera-Band. Rovnako tak sme Vám kedykoľvek v pracovnej dobe k dispozícii na telefóne alebo e-maily ktorý nájdete v kontaktoch.

Posilňovacie gumy na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné posilňovacie gumy od svetoznámeho výrobcu Thera-Band. Posilňovacie gumy Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj posilňovacích gúm Thera-Band! Radi Vám s výberom posilňovacej gumy poradíme v našej predajni alebo telefonicky na +420 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia