Cvičebné pomôcky

Najpredávanejšie

34 položiek celkom
Thera-Band FlexBar červený - středně silný Kód: 12345
Thera-Band FlexBar modrý - extra silný Kód: 12347
Thera-Band FlexBar zelený - silný Kód: 12346
Thera-Band FlexBar žlutý – slabý Kód: 12344
Thera-Band Medicinbal 0,5 kg, béžový Kód: 25811
Thera-Band Medicinbal 1 kg, žlutý Kód: 25821
Hore
Ďalšie produkty

Chcete začať žiť zdravým a aktívnym štýlom života, tak práve pre Vás je ideálne zaobstarať si cvičebné pomôcky. Cvičebné pomôcky ako sú napríklad posilňovacie gumy, podložky na cvičenie, overbally, gymnastické lopty, balančné podložky a úseče sú veľmi často využívané nielen v špecializovaných pracoviskách, ako sú rehabilitačné a fyzioterapeutické ordinácie, moderné fitcentrá alebo posilňovne, ale predovšetkým pri domácom cvičení. Cvičebné a rehabilitačné pomôcky sú veľmi vhodné pre zlepšenie fyzickej kondície detí, dospelých i seniorov, zdravých aj chorých. Cvičenie s týmito pomôckami je veľmi jednoduché a ľahké. Pomôcky sú vhodné pre zdravotný telocvik, tehotenské cvičenie, koordinačné cviky, ale aj len tak pre zábavu a dobrý pocit z cvičenia.

Prečo nakupovať cvičebné pomôcky na RehabilitačnéPomôcky.sk?

Cvičebné pomôcky máme skladom. Objednaný tovar si môžete nechať zaslať na Vami uvedenú adresu. Vaším nákupom cvičebnej pomôcky na RehabilitačnéPomôcky.sk to pre nás nekončí. Snažíme sa Vám pomáhať aj naďalej. Preto pre Vás pripravujeme rôzne videonávody s cvičebnými pomôckami Thera-Band. Rovnako tak sme Vám kedykoľvek v pracovnej dobe k dispozícii na telefóne alebo cez e-mail, ktorý nájdete v kontaktoch.

Cvičebné pomôcky na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné cvičebné pomôcky, ktoré používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom cvičebných pomôcok poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na 800 200 900.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia