Cena za dopravu a možnosti platby

Ak si objednáte na e-shope RehabilitačnéPomôcky.sk, všetok tovar je ihneď expedovaný prostredníctvom preverených zmluvných dopravcov a odberných miest.

Cena expedičných poplatkov je od 4,99€ do 5,99€ vrátane DPH podľa zvoleného spôsobu dopravy a platby. Tento poplatok v sebe zahŕňa náklady spojené so zabalením tovaru (aby sme minimalizovali možnosť poškodenia produktov pri doprave, používame len kvalitné baliace a výplňové materiály), poistenie a samotné poštovné.

Pri objednávke tovaru, ktorého hodnota presiahne 80€ (vrátane DPH) Vám nebudeme účtovať žiadne poplatky a doručíme Vám balík expresne ÚPLNE ZADARMO.

 

Možnosti a ceny dopravy

 GLS €5,99
 PPL €6,99
 Z-Point (Zásielkovňa)  €4,99

 

Spôsob platby

 Prevodom Zadarmo
 Dobierka - PPL €0,99
 Dobierka - GLS €1,99
 Dobierka - Zásielkovňa €1,49
 Online platba kartou - Okamžitá platba cez platobnú bránu ComGate Zadarmo
 On-line platba Apple Pay - Okamžitá platba cez elektronickú peňaženku Zadarmo
 Online bankovný prevod - Rýchly prevod peňazí z vybraných bank Zadarmo

 

Možnosti platby

Pri objednávaní v našom e-shope RehabilitačnéPomôcky.sk si môžete vybrať jednu z nasledujúcich možností platby:

na dobierku

Úhrada prebieha pri prevzatí tovaru od prepravnej služby. Zásielka je expedovaná ihneď.

platba prevodom

Po odoslaní objednávky má kupujúci možnosť využiť internetové bankovníctvo svojej banky a vykonať online zadanie bankového príkazu. V potvrdzujúcom emaile, ktorý Vám príde hneď po dokončení objednávky, bude uvedené číslo účtu, na ktorý je potrebné uhradiť požadovanú sumu vrátane variabilného symbolu. Tovar expedujeme ihneď po prijatí potvrdenia o úhrade.

na faktúru

Iba v prípade predchádzajúcej dohody alebo dlhotrvajúceho obchodného vzťahu. Táto možnosť sa vzťahuje iba na "podnikateľov". Faktúra je vystavená s bežnou lehotou splatnosti 14tich dní a tovar je expedovaný ihneď.

Bankové spojenie

IBAN: CZ4720100000002001109437
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Apple Pay

Okamžitá platba cez elektronickú peňaženku. Pomocou Apple Pay môžete platiť nákupy na webe a v aplikáciách. Je to všeobecne akceptovaný, jednoduchý, bezpečný, zabezpečený a diskrétny spôsob platby.

online platba kartou 

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

comgate-karetni-loga

online platba prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do Vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

comgate-banky-sk

 

V prípade akýchkoľvek nejasností sme Vám k dispozícii na info@rehasport.cz alebo našej infolinke +420 800 200 900.

 comgate logo

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Poskytovatel online plateb:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267