3 položiek celkom

Cena

4056
14056

Značky

Zobrazených položiek: 3

Ortézy na chrbát a bedrové pásy bývajú často verným spoločníkom každého, kto utrpel zranenie chrbtice, trpí artrózou alebo poškodením platničky. Ortézy na chrbát a bedrové pásy od značky Mueller sa vyznačujú vysokou kvalitou a skvelým spracovaním. Ortézy Vám poskytnú maximálnu možnú podporu či už pri športe alebo pri bežnom dennom nosení. Americká značka Mueller ponúka zaručenú kvalitu a pomoc v podobe ortéz na chrbát a bedrových pásov. 

Prečo si vybrať bedrový pás Mueller Adjustable Back Brace

Mueller® Adjustable Back Brace je bedrový pás, ktorého telo tvorí osem oceľových pružín, ktoré zaisťujú pevnú podporu a pohodlie v oblasti bedrovej chrbtice. Spevnenie okolo brucha a pásu zabezpečuje vnútorný elastický pás. Pomocou vonkajšieho elastického pásu je možné nastaviť potrebný tlak. Bedrový pás sa môže nosiť celý deň a pasuje na každý chrbát. Pás je vyrobený z priedušných vlákien a je možné ho využiť pri bežných problémoch s chrbtom. Bedrový pás Mueller je univerzálny.

Ortézy na chrbát a bedrové pásy na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné ortézy na chrbát a bedrové pásy od svetoznámeho výrobcu Mueller Sports Medicine. Ortézy na chrbát a bedrové pásy Mueller používajú špičkoví športovci v rámci doliečovania svojich zranení. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj športových ortéz na chrbát Mueller! Radi Vám s výberom ramennej ortézy poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania