71 položiek celkom

Cena

360
1360

Značky

Zobrazených položiek: 71
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete kinezio tejpovacie pásky od značky Temtex pre terapeutické tejpovanie a fixačné tejpovacie pásky od americkej spoločnosti Mueller Sports Medicine pre fixačné tejpovanie. Nájdete tu taktiež molitánové podtejpy a radu ďalších produktov pre tie najlepšie výsledky pri tejpovaní. Okrem predaja tejpovacich pások a doplnkov pre tejpovanie usporiadavame už od roku 2009 kurz Terapeutické využitie Temtex tapu s Mgr. Jitkou Kobrovou, MUDr. et Mgr. Robertom Válkom a Mgr. Pavlou Mrlíkovou.

Prečo nakupovať tejpovacie pásky na RehabilitačnéPomôcky.sk?

Sme výhradným distribútorom tejpovacich pások Temtex pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko. Tejpovacie pásky máme vždy skladom v minimálnom počte 10 000 + kusov v centrálnom distribučnom sklade v Čestliciach pri Prahe. Objednaný tovar si môžete nechať zaslať na Vami uvedenú adresu. Vaším nákupom tejpovacej pásky na RehabilitačnéPomôcky.sk to pre nás nekončí. Snažíme sa Vám pomáhať aj naďalej. Preto pre Vás pripravujeme rôzne videonávody s tejpovacími páskami Temtex. Rovnako tak sme Vám kedykoľvek v pracovnej dobe k dispozícii na telefóne alebo e-maily ktorý nájdete v kontaktoch.

Tejpovacia páska Temtex

Tejpovacie pásky Temtex sú na slovenskom trhu už od roku 2009. Tejpovacie pásky Temtex sa vyrábajú v dvoch variantoch - Classic a Tourmaline. Obe vynikajú špičkovou kvalitou a hustotou polyuretánových vlákien, najemno natkanou 100% bavlnou, hypoalergénnym lepidlom z lekárskej živice, ale napríklad tiež veľmi kvalitným podkladovým papierom. Verzia Tourmaline navyše obsahuje najemno namletý ​​polodrahokam tourmalín, ktorý sa pridáva do lepidla tejpovacej pásky.

Tejpovacia páska Mueller

Fixačné tejpovacie pásky Mueller EuroTape máme na sklade vo všetkých šírkach - 2,5 cm, 3,8 cm a 5 cm. Mueller EuroTape je tejpovacia páska vyvinutá špeciálne pre európsky štýl fixačného tejpovania - je tuhšia a pevnejšia ako Mueller MTape, ale aj tak sa veľmi dobre trhá vďaka postrannému vrúbkovaniu. Fixačné tejpovacie pásky od Muellera obsahujú ako lepidlo iba prírodný kaučuk. Navyše sú tejpovacie pásky Mueller EuroTape porézne a chemicky nebielené, čím sa minimalizuje možnosť výskytu alergickej reakcie. Tejpovacia páska Mueller Vás nikdy nesklame!

Tejpovacie pásky Temtex a Mueller na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné kinezio tejpovacie pásky juhokórejského výrobcu Temtex a fixačné tejpovacie pásky amerického výrobcu Mueller. Tejpovacie pásky Temtex a Mueller používajú špičkoví športoví terapeuti. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom tejpovacej pásky poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.


 

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania