Tejpovacie pásky

Najpredávanejšie

80 položiek celkom
Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii Kód: 27101825
Mueller Elastic Bandages, elastické obvazy Kód: 850002
Hore
Ďalšie produkty

V tejto kategórii nájdete kinezio tejpovacie pásky od značky Temtex pre terapeutické tejpovanie a fixačné tejpovacie pásky od americkej spoločnosti Mueller Sports Medicine pre fixačné tejpovanie. Nájdete tu taktiež molitánové podtejpy a radu ďalších produktov pre tie najlepšie výsledky pri tejpovaní. Okrem predaja tejpovacich pások a doplnkov pre tejpovanie usporiadavame už od roku 2009 kurz Terapeutické využitie Temtex tapu s Mgr. Jitkou Kobrovou a MUDr. et Mgr. Robertom Válkom.

Prečo nakupovať tejpovacie pásky na RehabilitačnéPomôcky.sk?

Sme výhradným distribútorom tejpovacich pások Temtex pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko. Tejpovacie pásky máme vždy skladom v minimálnom počte 10 000 + kusov v centrálnom distribučnom sklade v Čestliciach pri Prahe. Objednaný tovar si môžete nechať zaslať na Vami uvedenú adresu alebo si ho osobne vyzdvihnúť na predajni v Bratislave. Vaším nákupom tejpovacej pásky na RehabilitačnéPomôcky.sk to pre nás nekončí. Snažíme sa Vám pomáhať aj naďalej. Preto pre Vás pripravujeme rôzne videonávody s tejpovacími páskami Temtex. Rovnako tak sme Vám kedykoľvek v pracovnej dobe k dispozícii na telefóne alebo e-maily ktorý nájdete v kontaktoch.

Tejpovacia páska Temtex

Tejpovacie pásky Temtex sú na slovenskom trhu už od roku 2009. Tejpovacie pásky Temtex sa vyrábajú v dvoch variantoch - Classic a Tourmaline. Obe vynikajú špičkovou kvalitou a hustotou polyuretánových vlákien, najemno natkanou 100% bavlnou, hypoalergénnym lepidlom z lekárskej živice, ale napríklad tiež veľmi kvalitným podkladovým papierom. Verzia Tourmaline navyše obsahuje najemno namletý ​​polodrahokam tourmalín, ktorý sa pridáva do lepidla tejpovacej pásky.

Tejpovacie pásky Temtex a Mueller na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné kinezio tejpovacie pásky juhokórejského výrobcu Temtex a fixačné tejpovacie pásky amerického výrobcu Mueller. Tejpovacie pásky Temtex a Mueller používajú špičkoví športoví terapeuti. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Radi Vám s výberom tejpovacej pásky poradíme v našej predajni alebo telefonicky na +420 800 200 900.


 
  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Zasíláme i do České republiky Registrácia