Balančné šošovky

Najpredávanejšie

Balančná podložka - šošovka, Silver
 
€12,99 / ks
Detail
Balančná podložka, šošovka, Blue
 
€12,99 / ks
Detail
Balančná podložka - šošovka, Red
 
€12,99 / ks
Detail
7 položiek celkom
Balančná podložka, šošovka, Blue
€12,99 / ks

Balančná podložka pre posilnenie hlbokého trupového svalstva pri prevencii a liečbe bolesti chrbta, priemer šošovky je 33 cm, výška je 5,5 cm, modrá.

Kód: BC434-2B-BL
Balančná podložka - šošovka, Green
€12,99 / ks

Balančná podložka pre posilnenie hlbokého trupového svalstva pri prevencii a liečbe bolesti chrbta, priemer šošovky je 33 cm, výška je 5,5 cm, zelená.

Kód: BC434-2B-GR
Balančná podložka - šošovka, Red
€12,99 / ks

Balančná podložka pre posilnenie hlbokého trupového svalstva pri prevencii a liečbe bolesti chrbta, priemer šošovky je 33 cm, výška je 5,5 cm, červená.

Kód: BC434-2B-RED
Balančná podložka - šošovka, Silver
€12,99 / ks

Balančná podložka pre posilnenie hlbokého trupového svalstva pri prevencii a liečbe bolesti chrbta, priemer šošovky je 33 cm, výška je 5,5 cm, strieborná.

Kód: BC434-2B-SL
Rehabiq Balančná šošovka, 33 cm, modrá
Novinka
€14,79 / ks

Balančná šošovka Rehabiq predstavuje jednoduchú cvičebnú pomôcku na rozvoj koordinácie, rovnováhy alebo celkovej kondície. Balančná šošovka je vhodná pre všetky vekové...

Kód: RIQ-DD02021
Thera-Band balančná šošovka, 33 cm, zelená
€47,45 –8 %
€43,65 / ks

Balančná šošovka Thera-Band je cvičebná pomôcka, ktorá zlepšuje motorickú koordináciu, rovnováhu a celkové držanie tela, priemer 33 cm, zelená.

Kód: 23090
Thera-Band balančná šošovka, 36 cm, modrá
€59,94 –8 %
€55,14 / ks

Balančná šošovka Thera-Band je cvičebná pomôcka, ktorá zlepšuje motorickú koordináciu, rovnováhu a celkové držanie tela, priemer 36 cm, modrá.

Kód: 21441

Balančné šošovky Thera-Band slúžia k tréningu a zlepšeniu motorickej koordinácie, rovnováhy a držania tela. Táto nestabilná podložka je ideálna pre balančné cvičenia, k tvarovaniu postavy, k tréningu športovcov a k rehabilitácii. Dá sa taktiež využiť k zdravému sedeniu na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta.

Využitie balančnej šošovky Thera-Band

Balančná šošovka je jednou z pomôcok, ktorá nám napomáha pri rozvoji senzomotoriky. Používa sa ako pre zlepšenie zdravého sedu napríklad v práci, tak v rámci rehabilitácie alebo fitness. Obtiažnosť cvičenia si potom môžeme upraviť v závislosti od objemu vzduchu v balančnej šošovke - čím menej vzduchu šošovka obsahuje, tým viac je labilná a cvičenie je tak náročnejšie. Pri precvičovaní senzomotoriky odporúčame používať balančnú šošovku v kombinácii s cvičebnými podložkami Thera-Band.

Balančné šošovky na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné balančné šošovky Thera-Band. Balančné šošovky Thera-Band používajú špičkoví terapeuti a inštruktori fitness. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj balančných šošoviek Thera-Band! Radi Vám s výberom balančnej šošovky poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia