Fitness

Najpredávanejšie

SKLZ Mini Bands, posilňovacie slučky set
SKLZ Mini Bands, posilňovacie slučky set + Darček podľa vášho výberu
Najpredávanejšie
Skladom (> 100)
Kód: APD-MBD01-02
 
€18,31 / ks
Detail
SKLZ Roller Ball, masážna guľa
 
€18,31 / ks
Detail
61 položiek celkom
SKLZ Acceleration Trainer, akcelerační tréninkový set
€71,33 / ks

Akceleračný tréningový set SKLZ Acceleration Trainer pre rýchlostné cvičenia, dodávané vrátane obalu, rýchloupínacie rukoväť.

Kód: PERF-ACCTR-001
SKLZ AccuStick, akupresúrna masážna tyč
€22,39 / ks

SKLZ akupresúrna masážna tyč je vhodná pred a po športovom výkone, umožňuje preniknúť hlbšie do svalov, urýchľuje regeneráciu a je ľahká a prenosná.

Kód: ACST-001
SKLZ Agility Trainer Pro, variabilný koordinačný rebrík set 10
ZadarmoZadarmo
Kód: PERF-AGTR-001
BlazePod Standard Kit
Novinka
ZadarmoZadarmo
€413,99 / ks

Revolučná fitness pomôcka BlazePod Standard Kit pomáha rozvíjať reakciu, koordináciu a rozvíja celkovú fyzickú kondíciu. Reakčná svetla BlazePod ponúkajú širokú škálu cvikov a...

Kód: 14168
BlazePod Trainer Standard Kit
Novinka
ZadarmoZadarmo
€539,99 / ks

Revolučná fitness pomůcka BlazePod Standard Kit pomáhá rozvíjet reakci, koordinaci a rozvíjí celkovou fyzickou kondici. Reakční světla BlazePod nabízejí širokou škálu cviků a...

Kód: 14162
SKLZ Cold Roller Ball, chladivá masážna guľa
€34,86 / ks

SKLZ Cold Roller Ball je regeneračná pomôcka kombinujúca masáž a ochladenie v jednom, môže sa dať do chladničky alebo mrazničky, prenosná a ľahká.

Kód: APD-CLDRLR-02
SKLZ Core Wheels, posilovací kolečka Kód: APD-CW01-02
SKLZ Door Anchor, dverová kotva
€5,06 / ks

Dverová kotva SKLZ Anchor môže byť pripevnená k akýmkoľvek dverám a je vhodná pre odporové káble do 45 kg.

Kód: PRO-DA01-10
SKLZ Dual Handles, cvičebná dvojitá rukoväť
€20,35 / ks

SKLZ Dual Handles predstavujú širokú rukoväť ponúkajúcu plný rozsah pohybu s môžnosťou kombinácie s ďalším príslušenstvom SKLZ.

Kód: SWVH-HNDL-04
SKLZ Elevation Ladder, prekážkový koordinačný rebrík
€50,94 / ks

SKLZ Elevation Ladder kombinuje prekážky a koordinačný rebrík, je ideálny pre tréning koordinácie a pohyblivosti, praktické puzdro pre rýchlu a jednoduchú prepravu.

Kód: APD-ELAD-02
SKLZ Flex Quick Change Handle, cvičebná rukoväť
€10,08 / ks

Flexibilná cvičebná rukoväť SKLZ Flex Quick Change Handle rozširuje tréningové možnosti a môže byť kombinovaná so všetkými káblami rady SKLZ Training Pro.

Kód: PRO-QCFH01-06
SKLZ Foot Massage Ball, masážna loptička na chodidlo
€10,16 / ks

Masážna loptička na chodidlo SKLZ Foot Massage Ball pomáha odstraňovať malé bolesti, stimuluje obeh a zvyšuje pohyblivosť, je prenosná, vodoodoľná a ľahko sa používa, priemer je...

Kód: PERF-MBSM-01
SKLZ HOPZ 2.0, multifunkčný cvičebný set s expandérmi
€66,24 / ks

Odrazový trenažér SKLZ HOPZ 2.0 rozvíja výbušnosť a dynamiku svalov v nohách a posilňuje ďalšie svalové skupiny. Táto tréningová pomôcka je vhodná pre basketbal, futbal alebo...

Kód: APD-HOPZXG01
SKLZ Hydro-Roller, fľaška na vodu v masážnom valčeku
€50,94 / ks

SKLZ Hydro-Roller je masážny valec a fľaša na vodu v jednom, obsah fľaše je 828 ml, je vyrobený z pevnej ušľachtilej ocele.

Kód: PERF-HYDRO-006
SKLZ Chop Bar, cvičebná tyč
€39,18 / ks

Cvičebný tyč SKLZ Chop Bar pomáha rozvíjať silu trupu napr. pre golf, hádzanú alebo bedminton, možno ju kombinovať s ostatnými tréningovými pomôckami SKLZ.

Kód: SWVB-CHP-04
SKLZ Jump Rope, švihadlo
€13,22 / ks

Švihadlo SKLZ Jump Rope je skvelá tréningová pomôcka pre rozvoj obratnosti a vytrvalosti, ergonomické rukoväte, stredový otočný čap.

Kód: JROP-001
SKLZ Massage Bar, masážna tyč
€34,86 / ks

Masážna tyč SKLZ Massage Bar stimuluje krvný obeh a podporuje regeneráciu, pohodlné rukoväte, dĺžka 50 cm.

Kód: APD-MSGBR-04
Hore
Ďalšie produkty

Fitness tréningové pomôcky od SKLZ sú vhodné pre každodenné cvičenie v pohodlí domova, v posilňovniach, vo fitness centrách či vonku. V tejto sekcii nájdete masážne pomôcky, ktoré slúžia na regeneráciu svalov po ťažkom tréningu, na rozohriatie svalov pred tréningom alebo na použitie v rámci masáže v pohodlí domova. K dispozícii sú tiež cvičebné a posilňovacie gumy, ktoré sú v ponuke v 4 stupňoch odporu alebo medicinbal pre zvýšenie vytrvalosti, sily, dynamiky a rýchlosti zapojenia svalov do svalových slučiek, čo následne vedie k zlepšeniu koordinácie pohybu a celkovej pohybovej zdatnosti. Pokiaľ potrebujete rozvíjať výbušnú silu svalov, nebojte, sú tu pre Vás aj záťažové pomôcky, cvičebné expandéry či tréningový trenažér.

Fitness pomôcka SKLZ Recoil

Jednou z najpredávanejších pomôcok na fitness je tréningové odporové lano SKLZ Recoil. Čím ďalej ste vzdialení, tým väčší vzniká medzi Vami a sparing partnerom odpor, ktorý môže byť v rozsahu 360 stupňov. Môžete s ním teda trénovať do všetkých smerov. Táto odporová tréningová pomôcka dokáže vyvinúť záťaž až do takmer 23 kg. S SKLZ Recoil môžu športovci maximalizovať výkon, rýchlosť a vertikálny skok.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia