Saunové esencie

Najpredávanejšie

9 položiek celkom
cosiMed esencia do sauny Alpské byliny - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Alpské byliny navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje.

Kód: 04.08
cosiMed esencia do sauny Citrón a Pomaranč - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Citrón a Pomaranč navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje.

Kód: 04.12
cosiMed esencia do sauny Citrónová tráva - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Citrónová tráva navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje, má antibakteriálne a antiseptické účinky.

Kód: 04.26
cosiMed esencia do sauny Čerešňa - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Čerešňa navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje, uvoľňuje stres a napätie.

Kód: 04.22
cosiMed esencia do sauny Eukalyptus a Mentol - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Eukalyptus a Mentol navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje, pomáha uvoľniť horné dýchacie cesty, pomáha pri...

Kód: 04.01
cosiMed esencia do sauny Horská borovica - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Horská borovice navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje, pomáha pri prechladnutí, má antiseptické účinky,...

Kód: 04.24
cosiMed esencia do sauny Ľadová mäta - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Ľadová mäta navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje, má aromaterapické účinky, uvoľňuje horné dýchacie cesty,...

Kód: 04.14
cosiMed esencia do sauny Medovka - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Medovka navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje, uvoľňuje stres a napätie, pôsobí proti alergiám, kŕčom,...

Kód: 04.28
cosiMed esence do sauny Zelené jablko - 1000 ml
€29,37 / ks

cosiMed esencia do sauny Zelené jablko navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie, obsahuje prírodné esenciálne oleje, uvoľňuje stres a napätie.

Kód: 04.18

Pre saunovanie by sme mali voliť kvalitné 100% prírodné produkty. Iba pravé prírodné saunové esencie dokážu povzniesť saunovanie na neopakovateľný zážitok. Prírodné saunové esencie priaznivo ovplyvňujú ľudskú myseľ, emócie a náladu, ďalej stimulujú imunitný systém, nervový systém a tiež stimulujú a podporujú celý ľudský organizmus. V tejto kategórii si môžete vybrať esencie pre sauny, ktoré sa vyrábajú len z prírodných zložiek obsahujúcich čisté esenciálne oleje. Saunové esencie sú nevyhnutným doplnkom pre saunové ceremoniály. Ponúkané esencie pre sauny cosiMed sa používajú v riedenej forme s vodou. V ponuke nájdete napríklad cosiMed esencie do sauny citrón a pomaranč, alpské byliny, horská borovica, zelené jablko, čerešňa atď.

Saunové esencie na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné saunové esencie od nemeckého výrobcu cosiMed. Saunové esencie cosiMed používajú špičkové wellness centrá. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj saunových esencií cosiMed! Radi Vám s výberom saunovej esencie poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz Registrácia