Kontaktné údaje

 

Najčastějšie otázky

Pre všeobecné informácie môžete využiť našu bezplatnú zákaznícku linku +420 800 200 900 alebo napísať dotaz na info@rehasport.cz.


Jiří Brátka - obchodné oddelenie

Máte záujem o špeciálnu ponuku, B2B systém alebo máte nejaké tajné priania? Som naozaj veľmi milý, veľmi usilovný a viem trochu čarovať, tak neváhajte a zavolajte!

E-mail: bratka@rehasport.cz


Martin Továrek - asistent obchodného oddelenia

V tíme Rehasport mám na starosti vkladanie nových produktov a odborných článkov na internetové stránky, písanie textov k produktom a podieľam sa tiež na chode obchodného oddelenia. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

E-mail: martin@rehasport.cz


Aleš Sklenář - finančný analytik

Pripravujem ročné rozpočty výnosov / nákladov a mesačných forecastov. Analyzujem a interpretujem mesačné výsledky. Vytváranie a vylepšovanie plánovacích modelov a príprava prezentácií pre manažment.

Tel: +420 721 211 402, E-mail: ales@rehasport.cz


Marek Hofmann - warehouse manager

Potrebujete zistiť stav Vašej objednávky alebo potrebujete poradiť priamo s objednaním? Zaujíma Vás dostupnosť niektorého produktu z našej ponuky? Potrebujete radu alebo informáciu ohľadom vybavenia reklamácie? Zaoberáte sa obchodovaním s obalovým materiálom, logistickou technikou alebo kancelárskymi potrebami a máte pre nás zaujímavú ponuku? Alebo máte akékoľvek iné otázky týkajúce sa nášho eshopu a skladu? Pokojne mi zavolajte alebo napíšte, rád Vám poradím.

Tel: +420 702 077 019, E-mail: marek@rehasport.cz


Denis Nevšímal - logistika

Ak budete potrebovať zistiť, aký je stav Vašej objednávky, zmeniť spôsob platby, upraviť fakturačné alebo doručovacie údaje, rozhodne sa na mňa neváhajte obrátiť.

Tel: +420 725 128 222, E-mail: denis@rehasport.cz


Věra Kocmanová - logistika

Chcete vedieť, či ste správne zaplatili objednávku, alebo či máte všetky faktúry včas uhradené? S radosťou sa na mňa obráťte.

Tel: +420 725 128 222, E-mail: sklad@rehasport.cz


Marcela Nováková - účtovníčka

Ak budete potrebovať poradiť ohľadom fakturácie, platieb alebo iných účtovných záležitostí, volajte alebo píšte, rada Vám poradím.

Tel: +420 721 721 524, E-mail: ucetni@rehasport.cz


Jan Kalista - projektový manažér

Zaujímate sa o veľkoobchodnú spoluprácu? Píšte alebo volajte, som tu pre Vás!

Tel: +420 775 096 009, E-mail: jan@rehasport.cz


Zuzana Rajtrová - International Sales Communication

If you have a question regarding an international cooperation, please feel free to contact me.

Tel: +420 602 371 321, E-mail: brands@rehasport.cz


  • Home
  • Design Shoptetak.cz