7 položiek celkom

Cena

4891626
14891626

Značky

Zobrazených položiek: 7

Lymfodrenáž je liečebná metóda, ktorá zmierňuje opuchy a zabezpečuje správne fungovanie lymfatického systému. Lymfodrenáž sa odporúča v prípade chronických žilových ochorení, celulitídy, artrózy, porúch prekrvenia, vredov predkolenia, alebo k urýchleniu regenerácie tela.

V súčasnej dobe je na trhu kompresný lymfodrenážny prístroj novej generácie Spophy. Môže sa využívať v rámci regenerácie po športovom tréningu, pre relaxáciu alebo pre zahriatie pred samotným športovým výkonom.

Terapia s kompresnými nohavicami

Kompresné nohavice mohli donedávna, kvôli vysokej obstarávacej cene, využívať iba špecializované zdravotnícke zariadenia a vrcholoví športovci v rámci tých najlepších športových klubov. Doba však výrazne pokročila a dnes si signifikantné výhody kompresnej terapie môžu dopriať aj rekreační športovci a navyše ešte v pohodlí vlastného domova. Práve pre rekreačných športovcov je dôležitá maximálna podpora rýchlej regenerácie, pretože často nemajú k dispozícii vlastného maséra alebo fyzioterapeuta. Kompresné lymfodrenážne prístroje vďaka postupnému nafukovaniu vzduchových komôr optimálne stimulujú tok lymfy a napomáhajú regenerácii po športovom výkone, čím následne pomáhajú športovcovi dosiahnuť vyšší výkon v tréningu alebo v súťaži. Kompresné nohavice však nájdu svoje uplatnenie aj pri zranení, kedy výrazne skracujú dobu rehabilitácie poranení svalov, šliach alebo kĺbov a prispievajú k skoršiemu návratu k pohybu.

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania