Ortézy na lakeť

Najpredávanejšie

15 položiek celkom

Ortézy na lakeť sú nevyhnutnou rehabilitačnou pomôckou najmä v prípade poúrazovej terapie, či ako prevencia zranení pri športe. Ortézy na lakeť Mueller, ktoré nájdete v našom sortimente, vynikajú vysokou kvalitou a starostlivým spracovaním. Ortézy poskytujú spoľahlivú oporu a zároveň pohodlie pre dlhodobé nosenie. Americká značka Mueller, má dlhoročnú tradíciu a povesť uznávanej rodinnej firmy. Všetky ponúkané ortézy na lakeť si po objednaní môžete osobne vyskúšať na jednej z našich predajní.

Ortézy na lakeť na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné ortézy na lakeť od svetoznámeho výrobcu Mueller Sports Medicine. Ortézy na lakeť Mueller používajú špičkoví športovci v rámci doliečovania svojich zranení. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj športových ortéz na lakeť Mueller! Radi Vám s výberom ortézy na lakeť poradíme v našich predajniach alebo telefonicky na zákazníckej linke +420 800 200 900.

Prečo si vybrať Mueller Adjustable Elbow Support, bandáž na lakeť

Jedna z najobľúbenejších lakťových bandáží je Mueller Adjustable Elbow Support. Umožňuje používateľom plnú nastaviteľnosť a poskytne lakťovému kĺbu maximálnu oporu a ochranu. Tento pohodlný naťahovací rukáv je vyrobený z tenkej odolnej tkaniny. Bandáž na lakeť Mueller môžeme nasadiť aj pomocou jednej ruky. Bandáž na lakeť je veľmi priedušná a univerzálna.

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o. Registrácia