Ortézy na lakeť

Najpredávanejšie

12 položiek celkom
Mueller Adjust-to-Fit® Elbow Support, podpora na lakeť
€21,53 / ks

Ortéza na lakeť Mueller Adjust-to-Fit zmierňuje bolesti, ktoré vznikajú v dôsledku svalového napätia alebo preťaženia. Lakťová ortéza umožňuje obmedzenie rozsahu pohybu a...

Kód: 6217
Mueller Adjustable Elbow Support, bandáž na lakeť
€24,71 / ks

Bandáž na lakeť Mueller Adjustable Elbow Support je plne nastaviteľná, poskytuje potrebnú oporu a ochranu. Lakťová bandáž obsahuje pohodlný sieťovaný a priedušný materiál.

Kód: 75217
Mueller 4-Way Stretch Premium Knit Elbow Support, bandáž na lakeť
Novinka
€16,49 / ks

Bandáž na lakeť Mueller 4-Way Stretch Premium Knit Elbow Support s technológiou Thermo Reactive skracuje dobu zotavenia a je vyrobená z príjemného strečového materiálu.

Kód: 67128ML
Mueller Elbow Performance (Shooter) Sleeve, lakťový návlek
€21,90 / ks

Mäkký návlek z neoprénovej zmesi, ktorý drží potrebné teplo a chráni pažu pred priamym kontaktom. Jedna univerzálna veľkosť.

Kód: 70007
Mueller Adjust-to-Fit Tennis Elbow Support, prúžok na tenisový lakeť s gélovým vankúšikom
€25,45 / ks

Mueller Adjust-to-Fit je určený na uvoľnenie bolesti v oblasti lakťa a predlaktia. Je vhodný nielen pre hráčov tenisu a hodí sa na pravý i ľavý lakeť.

Kód: 6733
Mueller Elbow Sleeve Neoprene Blend, bandáž na lakeť
€14,98 / ks

Dlhý mäkký návlek na lakeť z kvalitnej neoprénovej zmesi. Návlek dobre priľne k lakťu, drží potrebné teplo a uľavuje od bolesti.

Kód: 414LG
Mueller Elbow Support, lakťová podpora
€24,12 –19 %
€19,59 / ks

Bandáž na lakeť Mueller Elbow Support poskytuje prirodzenú oporu pri preťažení kĺbu, bolestiach alebo stuhnutosti. Optimálny tepelný komfort zabezpečuje neoprénový materiál....

Kód: 78547
Mueller Hg80 Elbow Support, lakťová bandáž
€29,69 / ks

Táto bandáž z pohodlnej priedušnej tkaniny je určená pre spevnenie lakťa. Gélové vankúšiky vytvárajú v spodnej časti lakťa cielenú kompresiu. Antibakteriálny štít ochráni proti...

Kód: 79911
Mueller Tennis Elbow Support w/Gel Pad, páska na tenisový lakeť s gélovým vankúšikom
€22,24 / ks

Páska Mueller Tennis Elbow Support prináša úľavu od bolesti pri golfovom alebo tenisovom lakti. V ďalších prípadoch môže pomôcť pri zápaloch šliach alebo ľahkých zraneniach....

Kód: 70207
Mueller Tennis Elbow Support, bandáž na loket
€15,84 / ks

Táto bandáž prináša úľavu od bolesti pri problémoch s tenisovým lakťom. Lakťová bandáž je z pevného neoprénu a má opasok so záverom na suchý zips. Vhodná na tenis, bowling alebo...

Kód: 819
Mueller Elbow Support Neoprene Blend, bandáž na lakeť
€17,80 / ks

Lakťová bandáž je vybavená dvoma pásmi na suchý zips pre ľubovoľné nastavenie. Neoprenová zmes poskytuje boľavým a poraneným lakťom potrebné teplo. Bandáž na lakeť sa hodí na...

Kód: 4521
Mueller Life Care™, Elbow Support, bandáž na loket
€26 –55 %
€11,79 / ks

Mueller Life Care, Elbow Support je ultraľahká, pohodlná a štýlová bandáž na lakeť, ktorá je vyrobená z unikátnej priedušnej bezlatexovej tkaniny.

Kód: 78211

Ortézy na lakeť sú nevyhnutnou rehabilitačnou pomôckou najmä v prípade poúrazovej terapie, či ako prevencia zranení pri športe. Ortézy na lakeť Mueller, ktoré nájdete v našom sortimente, vynikajú vysokou kvalitou a starostlivým spracovaním. Ortézy poskytujú spoľahlivú oporu a zároveň pohodlie pre dlhodobé nosenie. Americká značka Mueller, má dlhoročnú tradíciu a povesť uznávanej rodinnej firmy. 

Neviete si poradiť s výberom ortézy? Poradíme Vám.

Ortézy na lakeť na RehabilitačnéPomôcky.sk

V našej ponuke nájdete iba kvalitné ortézy na lakeť od svetoznámeho výrobcu Mueller Sports Medicine. Ortézy na lakeť Mueller používajú špičkoví športovci v rámci doliečovania svojich zranení. Rovnako tak sú vhodné napríklad pre domáce použitie. Sme špecialisti na predaj športových ortéz na lakeť Mueller! Radi Vám s výberom ortézy na lakeť poradíme na našej zákazníckej linke +420 800 200 900.

Prečo si vybrať Mueller Adjustable Elbow Support, bandáž na lakeť

Jedna z najobľúbenejších lakťových bandáží je Mueller Adjustable Elbow Support. Umožňuje používateľom plnú nastaviteľnosť a poskytne lakťovému kĺbu maximálnu oporu a ochranu. Tento pohodlný naťahovací rukáv je vyrobený z tenkej odolnej tkaniny. Bandáž na lakeť Mueller môžeme nasadiť aj pomocou jednej ruky. Bandáž na lakeť je veľmi priedušná a univerzálna.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz