ARTROMOT® E2, lakťová motodlaha + Darček k nákupu podľa vášho výberu

Kód: E2
ZADARMOZADARMO
ARTROMOT® E2, lakťová motodlaha
€11 584
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania

Podrobný popis

Artromot® E2 a E2 compact – lakťová motodlaha umožňuje kvalitnú CPM terapiu, vďaka presným fyziologickým pohybom, ktorých sa dosiahne dvomi plne synchronizovanými motormi a individuálnym nastavením všetkých liečebných parametrov pre potreby pacienta. Zaisťuje maximálnu ergonómiu, vďaka správnemu nastaveniu zdravej končatiny a optimálnemu sedu. Riadenie tejto modernej motodlahy prebieha cez diaľkové ovládanie, ktoré obsahuje čipovú kartu. Na túto kartu sa zaznamenávajú individuálne dáta pacienta z každej rehabilitácie a tak sa dá zdokumentovať celý priebeh terapie. Dáta z čipovej karty sa dajú preniesť pomocou čítacieho zariadenia do počítača. Ovládač disponuje jednoduchým displejom s obrázkami. Pre ľavostrannú a pravostrannú terapiu je nutná prestavba motodlahy, ktorá je však veľmi jednoduchá a rýchla. Táto technika prestavby je patentovaná.

Lakťová motodlaha ponúka jednoduchú údržbu, manipuláciu a transport. Rozsahy pohybov v ktorých sa dá cvičiť sú extenzia/ flexia -5°- 0°- 140° a pronácia/supinácia 90°- 0°- 90°. Lepšiu efektivitu liečby môžu podporiť špeciálne programy, ktoré táto motodlaha ponúka. Jedná sa o zahrievací program (postupné zvyšovanie rozsahu pohybu), oscilácia (častejšie opakovania posledných 10°), preťahovanie (pomalé navyšovanie max. rozsahu o 5°s osciláciou), asynchrónny chod motorov (nesúčasný pohyb jednotlivých motorov) alebo izolované pohyby (ide vypnúť jeden z motorov). Doba trvania terapie je nastaviteľná podľa potrieb pacienta od 1 do 300 minút.

Medzi jednotlivými pohybmi sa dajú nastaviť pauzy v krajných polohách 1 - 59 s./ 1 – 59 min. Rýchlosť je plynule regulovateľná od 20°- 200°/min. Hmotnosť celej motodlahy je 25 kg a napájanie je 100 – 140 V, 50 – 60 Hz. Ako bezpečnostný prvok pri komplikáciách sa tu používa spätný chod. Motodlaha E2 a E2 compact sa využíva k liečeniu pooperačných stavov, vo väčšine poranení alebo pri ochorení lakťového kĺbu ako sú napr. distorzia a pomliaždenie kĺbu, korekčná osteotómia, operatívne svalové protézy, artrolýza atď...Súčasťou prístroja modelu E2 je kreslo, ktoré umožňuje uloženie zdravej končatiny. Jeho rozmery tak sú 58 x 57,5 x 87,5 cm. Pri modeloch E2 compact nie je kreslo jeho súčasťou a ide tak rehabilitovať okrem sedu aj v ľahu. Rozmery má 29 x 57,5 x 87,5 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Motodlahy Artromot
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: