ARTROMOT® K1 Komfort, kolenná motodlaha + Darček k nákupu podľa vášho výberu

Kód: K1KOMFORT
ZADARMOZADARMO
ARTROMOT® K1 Komfort, kolenná motodlaha
€7 301
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Detailné informácie

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania

Podrobný popis

Artromot® K1 – kolenná a bedrová motodlaha Klasik je veľmi jednoducho ovládateľná motodlaha, ktorá slúži k CPM terapií. Táto moderná motodlaha zaručuje vždy anatomický aj fyziologický správny pohyb končatiny tak, aby nedochádzalo k luxáciám (vykĺbením) kĺbov alebo k zhoršeniu aktuálneho zdravotného stavu pacienta, ktorý môže byť pooperačný, poúrazový alebo napríklad len pri poranení v oblasti kolenného alebo bedrového kĺbu. Naopak snaží sa čo najšetrnejším prístupom navrátiť končatine jej funkciu v plnom rozsahu.

Motodlaha KI Komfort má veľmi jednoduché a rýchle nastavenie čo sa týka anatomických aj liečebných parametrov pacienta. Každý užívateľ isto ocení, že nie je potreba prestavba motodlahy pre pravú a ľavú končatinu. Rozsah pohybu pre liečbu je nastaviteľný podľa potrieb pacienta u kolenného kĺbu od -10° extenzie do 120° flexie a u bedrového kĺbu od 0°v extenzii do 115°vo flexii. Medzi jednotlivými pohybmi (buď v extenzii alebo vo flexii) sa dajú nastaviť pauzy 0 - 59 sekúnd/ 1 – 59 minút. Rýchlosť má plynulé nastavenie až do 200°/min. Končatina je podoprená zospodu stehna, lýtka a na ploske má topánočku pre čo najväčšie pohodlie pri cvičení.

Je určená pacientom s výškou 120 – 200 cm. Celá motodlaha je ľahko umývateľná a ľahko sa s ňou manipuluje, váži slabých 11 kg a unesie končatinu s hmotnosťou až 30 kg, jej rozmery sú 97 x 36 x 23 cm. Pri potrebe je možnosť dodania transportného vozíka, ktorý uľahčí prácu s prenášaním. Príkon, ktorý je potrebný pre správne fungovanie, sa pohybuje v rozmedzí 850 – 370 mA. Šikovná je aj protišmyková podložka, ktorá pevne drží na akomkoľvek povrchu. Motodlaha sa ovláda jednoduchým ovládačom, s čipovou kartou pacienta. Na túto kartu sa zaznamenávajú všetky liečebné dáta (monitoring rehabilitácie), ktorá sa potom dajú pomocou čítacieho zariadenia čipových kariet, preniesť do počítača, kde dôjde ku grafickému znázorneniu celej rehabilitácie. Je tu možnosť nastavenia nového pacienta. Displej je jednoduchý s priehľadnými obrázkami. Ovládačom sa dajú regulovať pauzy medzi jednotlivými pohybmi v krajných polohách.

Každá poloha sa dá regulovať samostatne. Možnosť využitia bezpečnostného prvku „spätný chod“, ktorý zabraňuje nechcenej manipulácií s prístrojom. Model K1 Komfort umožňuje funkciu postupného zvyšovania rozsahu pohybu, ktorý slúži ako zahrievací program pred samotnou terapiou. Ďalej sa tu dá nastaviť doba (čas) celého cvičenia. Behom terapie sa dajú meniť nastavené parametre, podľa potreby pacienta. Tento model ponúka aj špeciálne programy v podobe napr. oscilácie, čo je častejšie opakovanie posledných 10° alebo je tu program na  pretiahnutie, ktorý spočíva v pomalom navyšovaní maximálneho rozsahu o 5° s osciláciou v maximálnej polohe. Ďalej sa tu dajú nájsť workout či komfort programy a mnohé ďalšie liečebné činnosti pre individuálny prístup k pacientovi a jeho potrebám.

Ako pracovať s kolennou motodlahou Artromot K1 Komfort

Dodatočné parametre

Kategória: Motodlahy Artromot
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: