ARTROMOT® S3 Komfort, ramenná motodlaha + Darček k nákupu podľa vášho výberu

Kód: S3KOMFORT
ZADARMOZADARMO
ARTROMOT® S3 Komfort, ramenná motodlaha
€12 406
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Doprava ZADARMO Pri nákupe nad 80 €

Všetok tovar mámeskladom

Poradíme s výberom Napíšte nám alebo zavolajte

Rýchle doručenie Tovar expedujeme v deň objednania

Podrobný popis

Artromot® S3 Komfort – ramenná motodlaha slúži k cvičeniu CPM terapie a k liečeniu ramenného kĺbu po poranení (distorzii, kontúzii), po operáciách (zákrok na tkanivá v podpažnej jamke, operované zlomeniny, pseudoartrózy, implantáty endoprotéz) alebo pri ochorení s chirurgickým zákrokom (artrotómia, artroskopia, artroplastika, mobilizácia kĺbu pri narkóze). Je riadená diaľkovým ovládaním, ktoré obsahuje čipovú kartu, na ktorú sa nahráva celý priebeh terapie (monitoring rehabilitácie) a tieto dáta sa potom dajú preniesť cez čítacie zariadenie do počítača. Ovládač má jednoduchý a priehľadný displej s obrázkami.

Táto moderná ramenná motodlaha umožňuje prirodzený anatomický pohyb, vďaka plne synchronizovaným motorom a individuálnemu nastaveniu všetkých liečebných parametrov, ktoré ponúka. Nastaviteľná opierka hlavy a chrbta a správne uloženie zdravej končatiny skvalitňuje systém medzi človekom a strojom, čo znamená, že je tu zaistená maximálna ergonómia. Rozsah pohybu, ktorý ide pri terapií dosiahnuť sa pohybuje medzi 30°- 175° pre abdukciu – addukciu, 90°- 0°- 90° vnútornú - vonkajšiu rotáciu, eleváciu je medzi 30°- 175° a anteverzia/ manuálna retroverzia je 0°- 120°. Prestavba motodlahy pre pravostrannú či ľavostrannú terapiu je veľmi jednoduchá a rýchla, aj preto je technika prestavby patentovaná.

Ramenná motodlaha je umývateľná (jednoduchá údržba), dobrá pre manipuláciu a transport. Jej rozmery sú 58 x 57,5 x 87,5 cm, rýchlosť sa dá plynule regulovať od 20° do 200°/min. a váži len 25 kg. Dĺžka trvania rehabilitácie je individuálne nastaviteľná od 1 do 300 minút. Medzi jednotlivými pohybmi v krajných polohách existujú nastaviteľné pauzy, ktoré sú obe samostatne voliteľné 0 – 59 sekúnd/ 1 – 59 minút. Vďaka špeciálnym programom môže S3 Komfort docieliť efektívnejšie liečby. Pred samotnou terapiou sa dá využiť tzv. zahrievací program (postupné zvyšovanie rozsahu pohybu). Ďalšou špecialitou tejto motodlahy je oscilácia (častejšie opakovanie posledných 10°). Nesmie tu chýbať ani pretiahnutie, ktorého sa dosiahne pomalým navyšovaním maximálneho rozsahu o 5°a následnou osciláciou v maximálnej polohe. Môžu sa nacvičovať len izolované pohyby, pretože ide vypnúť jeden z motorov alebo je tu program na asynchrónny chod motora. Niekto isto uvíta bezpečnostný prvok v podobe spätného chodu.

Dodatočné parametre

Kategória: Motodlahy Artromot
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: