Cvičebná podložka

Kvalitná cvičebná podložka je nevyhnutným športovým vybavením každého športového nadšenca. Určite ste sa v rámci skupinových lekcií alebo pri domácom cvičení stretli s nepríjemnou bolesťou v oblasti chrbtice, s otlakmi alebo odreninami na kolenách a lakťoch. Vyššie spomínané následky pri alebo po cvičení pramenia z nekvalitnej a nekomfortnej cvičebnej podložky. Z týchto dôvodov sa pre niektorých jedincov môže stať cvičenie bolestivou a nepríjemnou záležitosťou. Môžu si k nemu tiež vytvoriť negatívny a odmietavý postoj, čo by bola veľká škoda, nemyslíte? Cvičebné podložky sa najčastejšie využívajú v skupinových lekciách (pilates, power-joga), v rehabilitácii, pri domácom cvičení, pri cvičení v prírode atď.

CVIČEBNÉ PODLOŽKY THERA-BAND

Cvičebné podložky Thera-Band sú k dispozícii v troch farebných prevedeniach (červená, zelená, modrá) a v troch rôznych veľkostiach: 190 cm X 60 cm X 1,5 cm; 190 cm X 60 cm X 2,5 cm a 190 cm X 100 cm X 1,5 cm.

Cvičebné podložky Thera-Band neobsahujú PVC a sú vyrobené z polyetylénu. Ich povrch je krytý z antibakteriálneho a protišmykového materiálu. Vysoká hustota materiálu dodáva cvičebnej podložke komfortné pohodlie a eliminuje riziko úrazu pri pádoch. Cvičebné podložky Thera-Band sú doplnené o praktické elastické popruhy, ktoré zaisťujú pohodlné prenášanie a ich následné uskladnenie. Pre bezproblémové zavesenie sú cvičebné podložky opatrené očkami. Charakteristické črty cvičebných podložiek Thera-Band sú vodeodolnosť, ľahká váha, ideálna tvrdosť a môžeme ich ľahko zrolovať.

späť