Cvičebná podložka

Kvalitná cvičebná podložka je nevyhnutným športovým vybavením každého športového nadšenca. Určite ste sa v rámci skupinových lekcií alebo pri domácom cvičení stretli s nepríjemnou bolesťou v oblasti chrbtice, s otlakmi alebo odreninami na kolenách a lakťoch. Vyššie spomínané následky pri alebo po cvičení pramenia z nekvalitnej a nekomfortnej cvičebnej podložky. Z týchto dôvodov sa pre niektorých jedincov môže stať cvičenie bolestivou a nepríjemnou záležitosťou. Môžu si k nemu tiež vytvoriť negatívny a odmietavý postoj, čo by bola veľká škoda, nemyslíte? Cvičebné podložky sa najčastejšie využívajú v skupinových lekciách (pilates, power-joga), v rehabilitácii, pri domácom cvičení, pri cvičení v prírode atď.

CVIČEBNÉ PODLOŽKY THERA-BAND

Cvičebné podložky Thera-Band sú k dispozícii v troch farebných prevedeniach (červená, zelená, modrá) a v troch rôznych veľkostiach: 190 cm X 60 cm X 1,5 cm; 190 cm X 60 cm X 2,5 cm a 190 cm X 100 cm X 1,5 cm.

Cvičebné podložky Thera-Band neobsahujú PVC a sú vyrobené z polyetylénu. Ich povrch je krytý z antibakteriálneho a protišmykového materiálu. Vysoká hustota materiálu dodáva cvičebnej podložke komfortné pohodlie a eliminuje riziko úrazu pri pádoch. Cvičebné podložky Thera-Band sú doplnené o praktické elastické popruhy, ktoré zaisťujú pohodlné prenášanie a ich následné uskladnenie. Pre bezproblémové zavesenie sú cvičebné podložky opatrené očkami. Charakteristické črty cvičebných podložiek Thera-Band sú vodeodolnosť, ľahká váha, ideálna tvrdosť a môžeme ich ľahko zrolovať.

späť

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie