Masážne emulzie

Masážna emulzia je zmes oleja, vody a konkrétnych prímesí podľa povahy jednotlivých emulzií. Základom každej masážnej emulzie je farmaceutický tekutý parafín. Tekutý parafín prepožičiava masážnym emulziám optimálnu sklznosť a ľahkú roztierateľnosť. Masážne emulzie majú na pokožku hydratačné účinky. Nielen medzi športovcami sú masážne emulzie vyhľadávaným masážnym prípravkom. V športovej masáži sa masážne emulzie používajú k automasáži a odstráneniu únavy po nadmernej telesnej záťaži či námahe. Do čírych masážnych emulzií sa pridávajú jednotlivé prímesi podľa toho, či ide o masážnu emulziu hrejivú alebo chladivú. Chladivá masážna emulzia navodzuje pocit osvieženia a uvoľnenia s dlhodobým účinkom. Hrejivá masážna emulzia vyvoláva pocit tepla a následného prehriatia s dlhodobým efektom.

MASÁŽNE EMULZIE COSIMED

Na našich stránkach si môžete vybrať z kvalitných masážnych emulzií cosiMed, ktoré sú ako bez parfumácie, tak s parfumáciou. Masážne emulzie bez parfumácie neobsahujú žiadne farbivá, konzervanty ani vôňe. Ich veľkým kladom je možnosť miešania s éterickými olejmi. Terapeut môže vytvoriť masážnu emulziu podľa priania a povahy klienta. Neutrálne masážne emulzie sú ideálnou voľbou pre jedincov s veľmi citlivou pokožkou. Ďalej sa masážne emulzie bez parfumácie používajú v kombinácii so soľou ako podklad pre suchý peeling. S prímesou esenciálnych olejov sú základom pre aromaterapiu a zábaly.

Masážne emulzie s parfumáciou nájdete pod označením masážne emulzie wellness. Tieto emulzie tvoria kompozíciu prírodných esenciálnych olejov, ktoré majú vplyv na psychiku človeka. Upokojujú a navodzujú pocit uvoľnenia. Vyznačujú sa perfektnou šmykľavosťou a ošetrujúcimi látkami o pokožku. Masážne emulzie wellness ponúkame v kombinácii: ginkgo-limetka, mango-melón, grep-zázvor, marhuľa-zázvor a marhuľa-vanilka.

späť

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie