Nové produkty v našom sortimente

Výhodná sada masážních ježků RehabiqRok 2021 bol pre nás veľmi plodný - okrem nového vzhľadu nášho e-shopu sme zaradili do predaja ďalšie skvelé produkty a tým obohatili náš súčasný sortiment. Poďme sa pozrieť čo zaujímavé nám tento rok priniesol.

 

 

Masážni ježkovia nikdy nesklamú a majú veľa výhod – sú prenosný, ľahký a predovšetkým ponúkajú skvelú masáž. Sú vhodný pre všetky vekové kategórie. V našej ponuke máme hneď tri veľkosti s priemerom 6, 8 a 10 cm. Všetky veľkosti sú k dostaniu aj v jednej výhodnej sade.

 

 

Myslíme aj na zdravé sedenie - jednou z noviniek sú preto bedrové opierky Rehabiq, ktoré boli vyvinuté v spolupráci so špičkovými terapeutmi. Bedrové opierky efektívne uľavia od bolesti pri dlhodobom sedení v kancelárii alebo na cestách. Bedrové opierky ponúkame v dvoch variantoch podľa váhy - mäkká je do 95 kg a tvrdá je od 95 kg.

České jednorázové respirátory Rehabiq

 

 

Ako alternatívu k nano rúškam sme zaradili do predaja nano respirátory Rehabiq, ktoré chránia užívateľa až 12 hodín, sú maximálne priedušné a majú filtračnú účinnosť 99,9%. Na výber sú dve balenia - po piatich alebo dvadsiatich piatich kusoch. Na vyskúšanie si môžete kúpiť aj jeden kus.

 

Parafínová vanička HOME

 

Parafínové zábaly sú v súčasnej dobe veľmi obľúbenou wellness procedúrou. Na domáce aj profesionálne použitie pre Vás máme ekonomicky výhodnú parafínovú vaničku HOME. Ďalšou výhodou tejto vaničky je skladnosť.

 

 

Myslíme aj na športovcov a ich tréning - rýchlostne - koordinačná pomôcka SKLZ Speed Web im pomôže zlepšiť obratnosť a výbušnosť.

 

Hokejový indoorový set SKLZ

 

Pre menšie aktívne deti máme SKLZ Pro Mini Hockey, ktorý môže byť použitý vonku aj doma a môžu si precvičiť napríklad streľbu na bránku alebo nájazdy.