Nové produkty v našom sortimente

Výhodná sada masážních ježků RehabiqRok 2021 bol pre nás veľmi plodný - okrem nového vzhľadu nášho e-shopu sme zaradili do predaja ďalšie skvelé produkty a tým obohatili náš súčasný sortiment. Poďme sa pozrieť čo zaujímavé nám tento rok priniesol.

 

 

Masážni ježkovia nikdy nesklamú a majú veľa výhod – sú prenosný, ľahký a predovšetkým ponúkajú skvelú masáž. Sú vhodný pre všetky vekové kategórie. V našej ponuke máme hneď tri veľkosti s priemerom 6, 8 a 10 cm. Všetky veľkosti sú k dostaniu aj v jednej výhodnej sade.

 

 

Myslíme aj na zdravé sedenie - jednou z noviniek sú preto bedrové opierky Rehabiq, ktoré boli vyvinuté v spolupráci so špičkovými terapeutmi. Bedrové opierky efektívne uľavia od bolesti pri dlhodobom sedení v kancelárii alebo na cestách. Bedrové opierky ponúkame v dvoch variantoch podľa váhy - mäkká je do 95 kg a tvrdá je od 95 kg.

České jednorázové respirátory Rehabiq

 

 

Ako alternatívu k nano rúškam sme zaradili do predaja nano respirátory Rehabiq, ktoré chránia užívateľa až 12 hodín, sú maximálne priedušné a majú filtračnú účinnosť 99,9%. Na výber sú dve balenia - po piatich alebo dvadsiatich piatich kusoch. Na vyskúšanie si môžete kúpiť aj jeden kus.

 

Parafínová vanička HOME

 

Parafínové zábaly sú v súčasnej dobe veľmi obľúbenou wellness procedúrou. Na domáce aj profesionálne použitie pre Vás máme ekonomicky výhodnú parafínovú vaničku HOME. Ďalšou výhodou tejto vaničky je skladnosť.

 

 

Myslíme aj na športovcov a ich tréning - rýchlostne - koordinačná pomôcka SKLZ Speed Web im pomôže zlepšiť obratnosť a výbušnosť.

 

Hokejový indoorový set SKLZ

 

Pre menšie aktívne deti máme SKLZ Pro Mini Hockey, ktorý môže byť použitý vonku aj doma a môžu si precvičiť napríklad streľbu na bránku alebo nájazdy.

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie