Novinky na našom webe

Vážení zákazníci,

náš web prechádza neustálymi zmenami, aby sme Vám umožnili lepšie sa orientovať v našom e-shope. Zmeny začali začiatkom tohto roka, kedy sme zaviedli novú prehľadnejšiu šablónu. K plateniu môžete novo využívať službu Google Pay, vďaka ktorej môžete jednoducho platiť cez mobil alebo online na internete. Sprehľadnili sme pre Vás tiež prehľad platieb a dopravy.

Na našom blogu pre Vás pridávame stále nové články. Nezaháľali sme ani pri vylepšovaní stránok produktov - u kompenzačných pomôcok sme Spophy Recovery Massage Oil, regeneračný masážny olejpre lepšiu orientáciu doplnili technické parametre. Pre astmatikov a alergikov sme nanovo zaradili inhalátory. Profesionálni športovci alebo fyzioterapeuti iste ocenia novú radu masážnych prístrojov Theragun, ktoré sú výkonné a zároveň tiché. V rámci značky Spophy Vám môžeme novo ponúknuť regeneračný masážny olej, ktorý vyniká skvelými vlastnosťami a je ideálny pre športovcov. V čase koronavírusu myslíme aj na Vaše zdravie a preto sme pre Vás pripravili ponuku dezinfekčných prípravkov Botanico a CaviWipes.

Veríme, že Vás naše nové zmeny zaujali. V prípade, že máte nejaké zaujímavé nápady k vylepšeniu, dajte nám vedieť. Určite na nich zapracujeme.

Váš Rehasport tím

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie