Novinky na našom webe

Vážení zákazníci,

náš web prechádza neustálymi zmenami, aby sme Vám umožnili lepšie sa orientovať v našom e-shope. Zmeny začali začiatkom tohto roka, kedy sme zaviedli novú prehľadnejšiu šablónu. K plateniu môžete novo využívať službu Google Pay, vďaka ktorej môžete jednoducho platiť cez mobil alebo online na internete. Sprehľadnili sme pre Vás tiež prehľad platieb a dopravy.

Na našom blogu pre Vás pridávame stále nové články. Nezaháľali sme ani pri vylepšovaní stránok produktov - u kompenzačných pomôcok sme Spophy Recovery Massage Oil, regeneračný masážny olejpre lepšiu orientáciu doplnili technické parametre. Pre astmatikov a alergikov sme nanovo zaradili inhalátory. Profesionálni športovci alebo fyzioterapeuti iste ocenia novú radu masážnych prístrojov Theragun, ktoré sú výkonné a zároveň tiché. V rámci značky Spophy Vám môžeme novo ponúknuť regeneračný masážny olej, ktorý vyniká skvelými vlastnosťami a je ideálny pre športovcov. V čase koronavírusu myslíme aj na Vaše zdravie a preto sme pre Vás pripravili ponuku dezinfekčných prípravkov Botanico a CaviWipes.

Veríme, že Vás naše nové zmeny zaujali. V prípade, že máte nejaké zaujímavé nápady k vylepšeniu, dajte nám vedieť. Určite na nich zapracujeme.

Váš Rehasport tím