Novinky v našom sortimente

Vážení zákazníci,

novinkou v našej ponuke je sada silikónových baniek Spophy Cupping Set, ktorej možno využiť pri terapii fascii, k uvoľneniu či aktivácii svalov, pre efektívnu regeneráciu alebo lymfatickú masáž. Športovci a fyzicky pracujúci iste ocenia kompresné podkolienky Spophy Compression and Recovery Socks, ktoré sa vyznačujú vysokou kompresiou a dokonalou ochranou pri extrémnej záťaži.

Revolučná fitness pomôcka BlazePod je ideálna pre rozvoj koordinácie a celkovej kondície. Tieto reakčné svetlá umožňujú takmer neobmedzenú variabilitu pri tréningu. Dostupné sú v dvoch variantoch - v sade po 4 alebo 6 kusoch.

Obľúbenou pomôckou v rámci relaxačných cvičení a reflexnej terapie sú masážny ježkovia, ktorých máme v piatich rôznych priemeroch - 5,5, 6, 7, 8 alebo 10 cm. Balančná podložka alebo balančná šošovka slúži pre posilnenie hlbokého trupového svalstva, pri prevencii a liečbe bolesti Spophy Compression and Recovery Socks, kompresné podkolienkychrbta. Vyberať môžete zo 4 farebných variantov.

Belgickú značku NAQI sme zaradili, pretože vyrábajú kvalitné masážne emulzie. Vybrať si môžete napríklad športový regeneračný gél, hrejivý gél alebo masážnu chladivú emulziu.

Pre športovcov máme kompresný lymfodrenážny prístroj novej generácie NormaTec Pulse 2.0, ktorý má preukázateľný regeneračný efekt. NormaTec Pulse 2.0 je vhodný pre športy, pri ktorých je potreba znížiť napätie a bolesť vo svaloch a zároveň zvýšiť výkonnosť.

Veríme, že Vás nové produkty zaujali. V prípade, že máte nejaké zaujímavé nápady k vylepšeniu, dajte nám vedieť na info@rehasport.cz alebo volajte našu zákaznícku linku +420 800 200 900.

Váš Rehasport tím